Droga Wnusiu, w dniu 20 urodzin życzę Ci pogody ducha, optymizmu, pomyślności wszelkiej, wymarzonego samochodu, własnego gniazdka, stu milionów kolorowych papierków, które ludzie nazywają pieniędzmi i dużo zdrowia, żeby to wszystko wytrzymać. Z najlepszymi życzeniami Babcia
Droga wnuczko, z okazji 18 urodzin życzę Ci, aby ten nowy okres w Twoim życiu, który właśnie się rozpoczął, zapisał się na kartach historii, jako okres wszelkiego szczęścia i radości… Abyś z każdym nowym dniem podejmowała takie decyzje, które doprowadzą Cię do wymarzonego celu… Abyś nie straciła pogody ducha i wiary we własne możliwości… Abyś obdarzyła swą miłością kogoś, kto na nią naprawdę zasługuje… Abyś nigdy nie cierpiała z powodu braku prawdziwych przyjaciół… Abyś potrafiła dostrzec małe radości, które w rzeczywistości są perełkami życia… Abyś małymi kroczkami spełniała swe marzenia… Aby Twe życie było tylko usłane różami, a kłopoty znikały wraz z zachodzącym słońcem… Życzy Babcia
Droga Wando, Dziś powinnaś być królową, wypoczywać cały dzień. Komplementów słuchać dużo, wszystko na skinienie mieć. Nawet, kiedy spojrzysz w niebo i wypowiesz tę chcę mieć, dzisiaj będziesz miała wszystko, bo to jest Twój dzień. Sto lat z okazji imienin!
Droga Twego życia niech będzie usłana kwiatami, a Ty na niej uśmiechnięty wraz z moimi życzeniami.Są one wyjęte z głębi uczuć moich, które Ci składam w dniu Twoich.
Droga Teściowo, Przyjmij życzenia, Ze swego zięcia – zadowolenia. Mojej Teściowej dziś kwiaty niosę, Dla Ciebie mamo nawet żonę zniosę.
Droga Szwagierko, z okazji urodzin życzę Ci marzeń, o które warto walczyć, radości, którymi warto się dzielić, przyjaciół, z którymi warto być i nadziei, bez której nie da się żyć. Sto lat!
Droga Szwagierki, z okazji imienin przyjmij z głębi serca płynące życzenia samych pogodnych, szczęśliwych dni, pełnych ciepła, radości i spełnionych marzeń…
Droga Siostrzyczkoz okazji urodzin końskiego zdrowia, szczerego uśmiechu, zgrabnego zadu, generalnie czadu!
Droga Siostrzyczko, z okazji imienin życzę Ci, aby każdy dzień miał kształt Twoich marzeń, aby Twą drogę ominęły wszelkie troski i niepowodzenia, abyś przeszła życie w pełni, lecz zawsze pozostała sobą. Życzę Ci jak najwięcej takich chwil, w których z uśmiechem na twarzy mogłabyś powiedzieć: Jestem szczęśliwa!
Droga Siostrzyczko – z okazji urodzin końskiego zdrowia, szczerego uśmiechu, zgrabnego zadu, generalnie czadu!
Droga siostro.Z okazji urodzin życzę Ci wszystkiego najlepszego.Największego zdrowia, ogromnej miłościi dużo szczęścia, a także trochę grosza na dostatnie życieoraz spełnianie wszystkich Twoich słodkich zachcianek.
Droga Siostro, Życzę Ci uśmiechu, nawet gdy Cię spotyka smutek lub boleść, tęczy na niebie, która Ci przypomni, że i nad najciemniejszymi chmurami świeci Słońce, pewności, że o Tobie ktoś myśli, kiedy ogarnia Cię samotność, przyjaciół, którzy Ci wskażą piękno potrzebne dla Twoich oczu, pewności w wątpliwościach, cierpliwości przy akceptacji rzeczywistości oraz siły w przekazywaniu miłości! Z najlepszymi życzeniami brat…
Droga Siostro, Z okazji urodzin życzę Ci: odwagi i sił, by porywać się na cele i zmiany, które z pozoru wydają się trudne, a później wprost wymarzone, realizacji planów, nowych marzeń i kolejnych natchnień, które tak jak fala pcha statek, pchają życie do przodu.
Droga siostro, z okazji Twoich … urodzin życzę Ci, aby niebo nad Tobą było zawsze bezchmurne, słońce żółte i promienne, trawa zielona i pachnąca, aby zawsze dla Ciebie była wiosna!
Droga siostro, z okazji 60 urodzin życzę Ci abyś nigdy nie przestała marzyć, bo marzenia pozwalają przetrwać te wszystkie najtrudniejsze chwile. Abyś potrafiła dawać radość. Niech Twoje łzy będą tylko łzami radości, a nie smutku. Aby niebo nad Tobą było jaśniejsze i aby otaczali Cię życzliwi ludzie. Niech Twoje życie toczy się tak, jak tego pragniesz. Przesyła siostra z rodziną