Droga gwiazdami usłana, do snu Ci wskazuje czas.Więc nim ułożysz się wygodniena gwiazdy spójrz jeszcze raz.Tam jedna gwiazdka na niebieświeci ode mnie dla CIEBIE.
Droga Grażyno, Niech Anioł Cię chroni przed złem tego świata Szczęście trwa z Tobą przez calutkie lata, Niech rosną dla Ciebie czterolistne koniczyny, Dzień każdy rozpocznij od dobrej nowiny Tego Ci życzę na imieniny!
Droga Grażynko, z okazji imienin przesyłam Ci wiązankę najpiękniejszych życzeń: długich lat życia, szczęścia, dobrego zdrowia i sił, powodzenia w pracy i w całym życiu. Spełnienia najskrytszych marzeń, realizacji wszelkich zamiarów i planów. Pogody ducha, wiary w lepszą przyszłość oraz wszystkiego najlepszego.
Droga Ewo!W tym uroczystym dniu Twoich imienin szczere i serdeczne życzenia długich lat życia, przepełnionych zdrowiem i szczęściem, pogody ducha, pomyślności i ludzkiej życzliwości, dni pełnych słońca i radości oraz wszystkiego, co najpiękniejsze i najmilsze w życiu składa…
Droga Dorotko, z okazji imienin życzę Ci, aby każdy dzień miał kształt Twoich marzeń, aby Twą drogę ominęły wszelkie troski i niepowodzenia, abyś przeszła życie w pełni, lecz zawsze pozostała sobą. Życzę Ci jak najwięcej takich chwil, w których z uśmiechem na twarzy mogłabyś powiedzieć: Jestem szczęśliwa!
Droga dorosłego życianiech będzie bez wielkiego picia.By marzenia się spełniałyi z kacem nie odpływały.By rodzice oparcie w Tobie mieli, bo wiesz jak bardzo Ciebie pragnęli.Ty ucz się byś doszedł do celu, nie zboczył jak robi zbyt wielu.A i szczęście niech Cię nie mija, by w Twym dorosłym życiu ważna była każda chwila.
Droga dorosłego życia, Niech będzie bez wielkiego picia, By marzenia się spełniały I z kacem nie odpływały, By rodzice oparcie w Tobie mieli, Bo wiesz jak bardzo Ciebie pragnęli, Ty ucz się byś doszedł do celu, Nie zboczył jak robi zbyt wielu, A zdrowie i szczęście niech Cię nie mija, By w Twym dorosłym życiu ważna była każda chwila! Wszystkiego najlepszego z okazji osiemnastki życzą kuzynka… i kuzyn…
Droga córko, Żyj, nie licząc wcale lat, Wciąż z rozkoszą patrz na świat! Siłę ducha, myśli, nóg Niech jak dotąd daje Bóg! Zawsze zdrowy, z lekarstw kpij I rozkosznie zawsze śnij! Niechaj młodość w duszy wre, Ogrzewając życie Twe!Serdeczne życzenia na 40. urodziny przesyłają rodzice
Droga córeczko, tyle lat minęło, a ty nadal jesteś moją małą księżniczką. Życzę Ci spełnienia wszelkich twych marzeń, aby zawsze na twej pięknej buzi gościł uśmiech, aby nigdy nie brakowało kasy, oraz aby zdrowie nigdy Cię nie opuszczało.Z najlepszymi życzeniami – Tata
Droga córeczko, Niech życie nie stawia przed tobą żadnych przeszkód. A jak już postawi, pokonuj je bez stresu i problemu. Życzymy Ci, abyś odnosiła same sukcesy w nauce i pracy, abyś zawsze wyróżniała się inteligencją, rozwagą i zaradnością. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin życzą Rodzice
Droga córeczko, jesteś dorosła, ale dla nas zawsze pozostaniesz naszą małą córeczką. W dniu urodzin życzymy Ci, samych powodzeń i sukcesów, zdrowia, spełnienia wszystkich marzeń oraz żadnego stresu i problemów. Sto lat! Składają Mama i Tata
Droga Ciociu, z okazji Twoich imienin wiązanka najpiękniejszych życzeń: długich lat życia, szczęścia, dobrego zdrowia i sił, wszelkiego powodzenia. Spełnienia najskrytszych marzeń, realizacji zamiarów i planów. Pogody ducha, wiary w lepszą przyszłość oraz wszystkiego najlepszego.
Droga Ciociu, w dniu imienin składam najserdeczniejsze życzenia odwagi i sił, by porywać się na cele i zmiany, które z pozoru wydają się trudne, a później wprost wymarzone, realizacji planów i nowych marzeń i kolejnych natchnień – jak fal, które pchają statek do przodu.
Droga Ciociu, niech ten radosny urodzin dzień na zawsze Twe troski odsunie w cień i niech się śmieje do Ciebie świat blaskiem szczęśliwych i długich lat!Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin życzy kochająca siostrzenica
Droga Bratowo, z okazji imienin moc życzeń: uśmiechu, zdrowia, radości, mnóstwa prezentów i gości, przyjaźni wielkich i małych, wielu przygód niebywałych, uśmiechu wesołego i wszystkiego, wszystkiego najlepszego!