Dorosłości to namiastka, gdy nadejdzie osiemnastka, śmiało ściągaj swój pas cnoty, chłopcy wezmą Cię w obroty, tańcz od rana do wieczora, na skrupuły przyjdzie pora, by Cię nie dopadły gary, i ględzący wciąż stary!
Dorosłości czas już nastał, czas dzieciństwa w tyle został. Chociaż wiele wciąż przed Tobą, pozostawaj zawsze sobą.
Dorosłości czas już nastał, Czas dzieciństwa w tyle został.Chociaż wiele wciąż przed Tobą, pozostawaj zawsze sobą.
Dopiero teraz zrozumiałam, jak jesteś dla mnie ważny. Czuję się strasznie, bo mam świadomość, że skrzywdziłam kogoś, na kim tak bardzo mi zależy.Proszę, daj nam jeszcze jedną szansę…
Dodaj uśmiech do uśmiechu, a do tego garść czułości.Dzień przywitaj promieniście, wtedy radość w nim zagości.I zmienność słoneczna, niech i Tobie sprzyjaa zły nastrój niech Cię, z daleka omija
Dobrze wiedzieliśmy, że nadejdzie kiedyś taki czas, gdy okrutny los postanowi rozdzielić nas.Do wojska na 9 miesięcy wezwanie dostałeś, wszystko w tym i mnie zostawić musiałeś.Lecz ja tęsknię i czekam cierpliwie na Ciebie, bo przy Tobie dobrze mi jest, jak w niebie.
Dobrze nam było w szkole.Żal żegnać drogie ściany, Naukę i swawolęU Pani ukochanej.Za światło i dobroć Twoją, I za kierunek ręki, Żeś była nam ostoją, Dzięki Ci, Pani, dzięki!Za pracę, za trud wielki, Za nauk złote blaskiPani NauczycielkiNiech Bóg Ci śle zdrój łaski!Dobrze nam było w szkole. Żal żegnać drogie ściany, Naukę i swawolę U Pani ukochanej.Za światło i dobroć Twoją, I za kierunek ręki, Żeś była nam ostoją, Dzięki Ci, Pani, dzięki!Za pracę, za trud wielki, Za nauk złote blaski Pani NauczycielkiNiech Bóg Ci śle zdrój łaski!
Dobrze jest mieć znajomych i zwracać się często do nich.Czy słońce świeci czy pada, pozdrowić zawsze wypada, pozdrowić o zapytać, wiersz napisać, przeczytać, szanujmy się więc Przyjaciele, przyjaźni nigdy zbyt wiele.
Dobrze jest mieć kogoś, komu na Tobie zależy.Dobrze jest mieć kogoś, komu można myśli powierzyć.Najlepiej jest jednak żyć ze świadomością, że można być dla drugiego tak wielką radością.
Dobrych ocen dla uczniów, spełnienia marzeń wszystkim marzycielom, szczęścia w miłości wszystkim zakochanym, zdrowia chorym, szczęścia zmartwionym, a dla wszystkich przyjaźni, radości, magicznych świąt.
Dobrych ocen dla uczniów, spełnienia marzeń wszystkim marzycielom, szczęścia w miłości wszystkim zakochanym, zdrowia chorym, szczęścia zmartwionym, a dla wszystkich przyjaźni, radości, magicznych świąt Bożego Narodzenia życzy
Dobry wieczór, me słodkie, żeby miłe Ci było dziś spanie, niech Cię nocna melodia kołysze, niech Twój głos aksamitny w snach słyszę, i żeby poduszka miękka i miłatwoją główkę cudnie tuliła.
Dobry wieczór, me słodkie kochanie, Żeby miłe Ci było dziś spanie, Niech Cię nocna melodia kołysze, Niech Twój głos aksamitny w snach słyszę, I żeby poduszka miękka i miłaTwoją główkę cudnie tuliła.
Dobry w każdej porze, grosz w kieszeni, chleb w komorze, z przyjaciółmi związek bratni, nie znaj, co to grosz ostatni!Na apetyt – sen – bądź wzorem, znaj się tylko zdrów z doktorem, nie potrzebuj z aptek rady, chyba mille-fleurs lub pomady!Słowem, niech nić szczerozłotatwe życie w pasmo omota!
Dobrego dnia Ci życzęBy dobrze się rozpocząłWierszyk Ci cieplutki wysyłamMiłych słów kilkaDobrego Dnia Ci życzę