Dnie urocze, piękne, miłeW drodze życia napotkamy, Ale jednym z najpiękniejszychBędzie dla mnie Dzień Mamy.Życzę, Mamo, szczerze z serca, Aby przez ten dzionek całyTylko nuty zdrowia, szczęścia, W Twoim sercu, Mamo, grały!
Dnie urocze, piękne, miłe w drodze życia napotkamy, ale jednym z najpiękniejszych będzie dla mnie Dzień Mamy. Życzę, Mamo, szczerze z serca, aby przez ten dzionek cały tylko nuty zdrowia, szczęścia, w Twoim sercu, Mamo, grały!
Dni urocze, piękne, młodeW drodze życia napotkamy, Ale jednym z najpiękniejszychBędzie dzień Urodzin Mamy.Więc serdecznie Ci winszuje, Aby przez ten dzionek całyTylko nuty zdrowia, szczęścia, W Twoim sercu, Mamo, grały!
Dni urocze, piękne, młode W drodze życia napotkamy, Ale jednym z najpiękniejszych Będzie dzień urodzin Mamy. Więc serdecznie Ci winszuję, Aby przez ten dzionek cały Tylko nuty zdrowia, szczęścia, W Twoim sercu, Mamo, grały!
Długo trzeba patrzeć w oczy, aby kogoś dobrze znać, a w dodatku bardzo kochać, żeby swoje dać.
Długo czekałem owej godziny, aż wreszcie nadeszły Twoje 20 urodziny. Chcę więc przed Tobą serce otworzyć i najlepsze życzenia Ci złożyć: żyj długo w szczęściu i radości, nigdy nie zaznaj przykrości. Wszystkiego najlepszego! Serdeczne życzenia z okazji 20 urodzin składa Ojciec Chrzestny z rodziną
Długo czekałem owej godziny, Aż wreszcie nadeszły Twoje Imieniny.Więc chcę przed Tobą serce otworzyć, I najlepsze życzenia Ci złożyć.Żyj długo w szczęściu i radości, Nigdy nie zaznaj przykrości.I tylko samych pogodnych dni, Na Imieniny życzy Ci.
Długo czekaliśmy owej godziny, wreszcie nadeszły Twe.Chcemy swe serca Tobie otworzyći najpiękniejsze życzenia Ci złożyć.Żyj w szczęściu i radości, nie znaj smutku i przykrości, niechaj wszelkie zło Cię mija, niech Ci dobro w życiu sprzyja!
Długich lat życia, szczęścia, zdrowia i sił, powodzenia w pracy i całym życiu, spełnienia najskrytszych marzeń, realizacji dobrych zamiarów i planów, pogody ducha, nadziei na lepszą przyszłośćoraz wszelkiej pomyślności życzy…
Dlaczego tak wielu ludzi nic z tego życia nie ma?Ponieważ nie mają żadnych przyjaciół.Nie znają żadnej bratniej duszy.Nie zauważają żadnych oznak, że ktoś ich lubi.Ponieważ nie ma nawet kwiatka, który by kwitł dla nich.
Dlaczego o Tobie myślę?Dlaczego o Tobie śnię?Przecież jesteś taki jak innia ja tak bardzo.
Dlaczego o Tobie myślę? Dlaczego o Tobie śnię?Jesteś jaka jesteś, a jednak kocham Cię.
Dlaczego o Tobie myślę ?Dlaczego o Tobie śnię ?Przecież jesteś taka jak inneA ja tak bardzo kocham Cię
Dlaczego los tak zrządził, że Ciebie właśnie poznałam.Wcześniej byłam szczęśliwa, bo nikogo nie kochałam.Teraz myślę o Tobie w każdej godziniei ciągle bez ustanku wymawiam Twoje imię.
Dla Tatusia dzięcioł stuka, Ryczy krowa, brzęczy mucha, Osioł skacze, aż do nieba Zawsze Tatę kochać trzeba!!!