Z okazji Święta Plonów pragnę złożyć najserdeczniejsze życzenia pomyślności, sukcesów i urodzajnych plonów.
Z okazji Świątdużo zdrowia, szczęścia, pomyślności, w domu dużo gości, gwiazdki z nieba, na stole Bożego chleba, prezentów bez liku w każdym kąciku, w sercu radości i karpia bez ości, spełnienia marzeń i dużo wrażeń, szczęśliwego skoku do Nowego Roku.
Z okazji świąt, tego, co Tobie życzę, na razie nie wyliczę, więc podaję pierwsze ze skraju: by Ci żyło się jak w raju, by w wigilię u rodzinki wszyscy mieli fajne minki, by przy stole chciał zagościć bukiet zdrowia i miłości, i był tak duży i tak mocny, by pozostał całoroczny.
Z okazji Świąt Wielkiej Nocy, wszystkim nauczycielomżyczę zdrowia i pogody ducha.Pomimo trudnej sytuacji i zagrożeń, niech te Święta Wielkanocne będą dla Państwa źródłem siły do dalszej pracy, radości, nadziei i optymizmu na cały rok.
Z okazji Świąt wielkanocnychnajlepsze życzenia:smacznego jajka, radosnego Allelujai wiele szczęścia na co dzień
Z okazji Świąt Wielkanocnych:miłości, która jest ważniejsza od wszelkich dóbr, zdrowia, które pozwala przetrwać najgorsze.Pracy, która pomaga żyć.Uśmiechów bliskich i nieznajomych, które pozwalają lżej oddychaći szczęścia, które niejednokrotnie ocala nam życie.
Z okazji Świąt Wielkanocnych, w tych trudnych dniach doświadczenia i próby, życzę wszystkim pokoju w sercach i wzajemnej życzliwości.
Z okazji Świąt Wielkanocnych życzę Ci tego, co ma w życiu największą wartość:Zdrowia, szczęścia i radościI wierzę, że reszta sama się ułoży, A życie sprawi, że każdy Twój dzień będzie wypełniony uśmiechem i wesołym humorem.
Z okazji świąt Wielkanocnych składam Ci najlepsze życzenia, Dużo zdrówka, pomyślności i w życiu powodzenia!Spełniaj zawsze swe pragnieniaI pamiętaj, że warto walczyć o swoje marzenia!Spędź te święta w rodzinnym gronie, A Twoja miłość zawsze żywym ogniem niech płonie!
Z okazji Świąt te życzenia złożęniech błogosławieństwo będzie z Tobą Boże, niech Bóg nowe łaski zsyła Ci codziennie, o to ja Go proszę w modlitwie niezmiennie.
Z okazji Świąt pragniemy złożyć wszystkim naszym Klientom najserdeczniejsze życzenia, wielu sukcesów, a także radości i uśmiechu.
Z okazji Świąt Narodzenia Bożego życzę Ci wszystkiego najlepszego.Spełnienia najskrytszych marzeń, samych radosnych w swym życiu zdarzeń.Mnóstwo podarków pod choinkę i zawsze uśmiechniętą minkę.A w Nowym Roku kochającą osobę przy swoim boku.
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku życzę ciepła rodzinnego, niegasnącej przyjaźni oraz Światła, które zawsze prowadzi tam, dokąd trzeba. Niech Nowy Rok przyniesie dobre zdrowie, siłę woli i wytrwałość!
Z okazji Świąt życzę pokoju Chrystusowego, zdrowia i błogosławieństwa Bożego. Niech nadchodzący Nowy Rok … przyniesie Ci wiele łask Bożych, życzę Tobie również byś doświadczył/a Bożej mocy co dnia i by nasz Pan Jezus Chrystus zawsze był przy Tobie.
Z okazji świąt pragnę życzyć Ci najwspanialszych przeżyć, wewnętrznego spokoju i wytrwałości w walce z trudami codzienności.