Dla cudownej pary, z najlepszymi życzeniami, by szczęście nie znało miary, by codziennie świeciło słońce, a Wasze uczucie było wyjątkowo gorące.
Dla ciotki najlepsze kwiatki, w bukiecie stokrotki i bratki, pomyślności i zadowolenia, zdrowia i spełnienia! A w imieniny szczęśliwej miny!
Dla Ciebie wszystkie cuda tego świata, Dla Ciebie ciepło słonecznego lata, Dla Ciebie gwiazdki, co błyszczą na niebie, Dla Ciebie nutki w ptaszków śpiewie, Dla Ciebie kwiatki kolorowe, I marzenia deserowe.
Dla Ciebie wszystek słońca blask, Dla Ciebie niebo pełne gwiazd, Dla Ciebie wszystkie moje sny, Dla mnie, kochana, jesteś Ty!
Dla Ciebie słońca blask.Dla Ciebie niebo pełne gwiazd.Dla Ciebie uśmiech i moje łzy.Dla Ciebie wszystko.Dla mnie tylko Ty.
Dla Ciebie ode mniewszystkiego najlepszegoz okazji Twoich urodzinspełnienia marzeń i pięknych chwilżyczy…
Dla Ciebie niebo, dla Ciebie słońce.A oprócz tego gwiazd dwa tysiące.Wszystko bym dała tylko dla Ciebie, abyś mógł czuć się ze mną jak w niebie.
Dla Ciebie moje usta, dla Ciebie moje ręce i oczy dzięki Tobie widzące coraz więcej. Dla Ciebie moje myśli, dla Ciebie moje słowa, którymi swoje serce chcę Tobie ofiarować. Dla Ciebie wszystkie kwiaty z mej wyobraźni pól i serce, co bez Ciebie nie zagra żadnej z ról.
Dla ciebie kwiatuszeksześć małych serduszekjeszcze cztery robaczkii trzy słodkie buziaczki.
Dla ciebie kwiatuszek, sześć małych serduszek, jeszcze cztery robaczkii trzy słodkie buziaczki.
Dla Ciebie kwiatek i mały buziaczek, dla Ciebie słonko i gwiazdek tysiące.W dniu Twoich urodzin ja życzę Tobie, byś zawsze była tak odjechana, byś zawsze była wesoła i cwana.
Dla Ciebie każda ma ocena zła, Dla Ciebie każdy mój cudowny sen, Dla Ciebie każde spojrzenie me, Dla Ciebie te słowa KOCHAM CIĘ.
Dla Ciebie jestem, Dla Ciebie żyję, Dla Ciebie moje serduszko bije, teraz gdy wiesz co czuje do Ciebie, chciałabym byśmy razem byli, no i się sobą cieszyli!
Dla Ciebie cały słońca blask, Dla Ciebie niebo pełne gwiazd, Dla Ciebie uśmiech, piękne sny, Bo dla mnie szczęściem jesteś Ty!
Dla Ciebie bije serce moje, O Tobie marzę, o Tobie śnię, Chcę byśmy byli zawsze we dwoje, Bo wiem, że kocham Cię!