Cudownie mieć taką siostrę jak Ty. Dziś, w dniu imienin, pragnę skierować w Twoją stronę wiele miłości i ciepłych życzeń. Niech ten szczególny dzień będzie wypełniony radością po brzegi. Aby wszystkie Twoje marzenia się spełniły, a kochający ludzie nigdy Cię nie opuszczali!
Cudem jest się spotkać z Tobąi prowadzić Cię przez życieza Twą cudowną dłoń.Cudem jest spać z Tobąi razem stworzyć kochający cudowny domz cegieł miłości.
Cóż życzyć w dniu Twego świętai czymże Cię obdarować?Chcę abyś dzień ten pamiętałabyś się nim umiała radować.
Cóż z tego, że pada, Cóż z tego, że mży?Bez względu na pogodęDla mnie słońcem Ty!
Cóż Tobie imię moje powie? Nic.Lecz gdy Ci będzie smutno, wymów je szeptem jak niczyje.I wiedz o tym, że jest serce, w którym żyjesz.
Cóż są warte te milionyO których wielu marzy, Czyż nie starczy jedno serce, Które Cię miłością darzy?
Cóż są warte te miliony, o których wielu z nas marzy, czyż nie starczy jedno serce, które Cię miłością darzy? Dziś, choć jesteś daleko ode mnie, choć życie bywa ponure i złe pamiętaj, że jest ktoś, kto Cię kocha i sercem swoim przy Tobie być chce.
Cóż rzec można w takiej chwili, Gdy głos się łamie, a łzy twarz znaczą?Tak wiele wspólnych doświadczeń, Tyle tu lat wypełnionych pracą…Próbujesz znaleźć w życiu własną drogę, odważnie spełniasz swoje wizje.Dlatego mimo bólu rozstaniapodziwiamy Twoją decyzję .Wiemy, że i Tobie trudno odejść, od tych co dzień w dzień Ci towarzyszyli.Pozostają na szczęście wspomnienia, niech Cię wspierają w trudnej chwili.Cząstką Twego życia jesteśmy, więc o nas stale pamiętaj.Bo my myśleć o Tobie będziemy, i w szarym dniu, i od święta…
Cóż mam życzyć, Józiu drogi? To, co serce czuje, A więc zdrowia, pomyślności Dzisiaj Ci winszuję. Z najlepszymi imieninowymi życzeniami…
Cóż mam życzyć, Dziadku drogi? To, co serce czuje, A więc zdrowia, pomyślności Dzisiaj Ci winszuję. Lecz wiesz, Dziadku, te życzenia Powtarzam codziennie. I trwać będą w moim sercu Zawsze i niezmiennie!Serdeczne życzenia imieninowe.
Cóż mam życzyć, Babciu Droga? To co serce czuje, A więc zdrowia, pomyślności Dzisiaj Ci winszuję. Lecz wiesz Babciu, te życzenia Powtarzam codziennie I trwać będą w moim sercu Zawsze i niezmiennie!
Cóż Ci życzyć, kiedy życzeń tyleNa każdej kartce i wszędzie.Bo każdy Cię kocha i życzy mile, Cóż moje słowo znaczyć tu będzie?Wiec ślę Ci jedno życzenie małe:BYWAJ SZCZĘŚLIWYM PRZEZ ŻYCIE CAŁE, No i o jedno proszę dziś skromnie:Nigdy nie zapomnij o mnie.
Córko, z okazji trzydziestych urodzin życzę Ci: szczęścia, by każdy dzień przynosił radość radości, by uśmiech nie znikał z Twojej twarzy uśmiechu, by przeganiał zmartwienia beztroski, by żyć w pomyślności i zdrowiu pomyślności i zdrowia, by realizować marzenia spełnienia marzeń, by odnaleźć szczęście. Przesyłają rodzice
Córko moja ukochana, myślę o Tobie już od rana, w dniu Twych 18 urodzin ślę Ci życzenia, by się spełniły wszystkie Twe marzenia, wiedz, że z serca całego pragnę szczęścia Twego. Sto lat!
Córko moja ukochana, myślę o Tobie już od rana, w dniu Twych urodzin ślę Ci życzenia, by się spełniły wszystkie Twe marzenia, wiedz, że z serca całego pragnę szczęścia Twego.Sto lat!