Bucik czerwony, pończoszka biała, nie kochaj chłopców, boś jeszcze mała, bo na Twych ustach jest jeszcze mleko, a do szesnastki jeszcze daleko…
Bratowo Kochana, życzę Ci uśmiechu, nawet gdy Cię spotyka smutek lub boleść, tęczy na niebie, która Ci przypomni, że i nad najciemniejszymi chmurami świeci Słońce, pewności, że o Tobie ktoś myśli, kiedy ogarnia Cię samotność, przyjaciół, którzy Ci wskażą piękno potrzebne dla Twoich oczu, pewności w wątpliwościach, cierpliwości przy akceptacji rzeczywistości oraz siły w przekazywaniu miłości!
Bratowo kochana, dziś kolejny mija rok, nowy etap, nowy krok, lecz nie żałuj tych swych lat, bo przed Tobą cały świat. Dziś życzenia Ci składamy, otwarte serca na dłoni mamy, życząc Ci dużo wiary w siebie, cudnego blasku gwiazd na niebie, dużo zdrowia i morza radości, spełnienia marzeń i bezkresnej miłości.
Brakuje słów, aby podziękowaćza matczyną odwagę, cierpliwość, dobroć, zrozumienie, a tak bardzo chcęwyrazić wdzięczność właśnie Tobie Mamo.Najbardziej kochającej z Mam
Brakuje słów, aby podziękować za matczyną odwagę, cierpliwość, dobroć, zrozumienie, a tak bardzo chcę wyrazić wdzięczność właśnie Tobie Mamo. Najbardziej kochającej z Mam z najserdeczniejszymi życzeniami w dniu 26 maja spieszy …
Brakuje mi czasem słów, aby podziękować Tobie Mamo za cierpliwość, odwagę, zrozumienie.Jesteś dla mnie ważna, na zawsze.
Braciszku, z okazji imienin życzę Ci marzeń, o które warto walczyć, radości, którymi warto się dzielić. przyjaciół, z którymi warto być i nadziei, bez której nie da się żyć.
Braciszku, z okazji imienin szczęścia, zdrowia, pomyślności, wina, wódki, wielu gości. Dużo imprez, zero kaca i kobiety, co wybacza. Sto lat!
Braciszku, wszystkie ziomki z Twojej paki i rodzinka ślą buziaki. A do tego wielką falą z życzeniami teksty walą: super życia, spoko zdrowia, fury, chaty, kasy mrowia. Niczym nasz osiedla król, jesteś trendy, jazzy, cool! Wszystkiego wystrzałowego z okazji urodzin życzy…
Braciszku, w dniu imienin życzę Ci, aby wszystkie fajne dni w żółwim tempie upływały, by co dzień uśmiechał się do Ciebie świat cały. By nigdy nie było porannej pobudkii wiał wiatr specjalny co rozwiewa smutki.
Braciszku, Nie zerkaj za siebie, Idź śmiało przez życie, Podkochuj się skrycie, Kontroluj swe żądze, Zarabiaj pieniądze, Lekceważ pętaków, Unikaj cwaniaków, Przepisów przestrzegaj, Na sobie polegaj, Lecz przede wszystkim Pokaż im wszystkim!
Braciszku, I choć młodość przeminęła Ząbek czasu widać już Ale Ty się nie poddajesz I naprzeciw niego stajesz By zachować sprawność swą Wszyscy Ciebie podziwiają Osiemdziesiątki nie dają Chociaż dzisiaj kończysz ją Bo są Twoje urodziny Wiec życzenia Ci złożymy Nigdy się nie poddawaj Zawsze z siebie dużo dawaj Byś miał na to dużo sił No i żebyś długo żył!!! Uśmiechu na twarzy życzy siostra z rodziną
Braciszku, dziś są Twoje urodziny, życzę Ci wesołej miny.Super szybki miej samochódi rosnący stale dochód.Żonkę piękną, piwo w dzbankui bezdenne konto w banku!Sto lat!
Braciszku! Na roczek- czerwony smoczek. Na trzy latka- „Chatka Puchatka”. Na pięć latek- parostatek. Na siedem lat- rowerek „Skrzat” A na osiemnastkę co? Harley, skóra to jest to! Ćwieki, chromy, zimna stal. Dajesz kopa, no i w dal! Wszystkiego najlepszego z okazji 18 urodzin życzy brat
Braciszka mamy bardzo fajnego. Więc korzystamy z porad jego. On nas pociesza gdy nam jest źle. Za to my chcemy odwdzięczyć się. A dziś brat właśnie ma urodziny. Więc mu życzenia szczere złożymy. Bądź wciąż radosny, życiem się ciesz. Szczęścia zaznawaj każdego dnia. I sto lat życia niech Bóg Ci da. Życzy kochające rodzeństwo