Dam Ci serce me czerwone, W nim gorąca miłość płonie.Ty mi dasz serduszko Twoje– Pokochamy się oboje!Dlaczego Cię kocham, najdroższy, Pomimo tylu Twych wad?Odpowiedź jest zwykła, najprostsza:– Przy Tobie pięknieje świat.

Czytaj dalej

Dalszej wspólnej drogi, by przeszkody na niej nie stawały, a gwałtowne burze Wasz dom omijały. Byście kolejne ćwierć stulecia w małżeństwie wytrwali i Złotego Jubileuszu doczekali!Wszystkiego, co najpiękniejsze z okazji 25. rocznicy zawarcia związku małżeńskiego składają …

Czytaj dalej

Daleko zaszedłeś w życiu a jeszcze tyle przed tobą. Tych siedemdziesiąt lat doświadczeń, zmagań, ciągłej walki z losem wykuły z Ciebie wspaniałego człowieka. Słusznie zasłużyłeś na szacunek, jakim otaczają Cię najbliżsi. Bądź z nami jak najdłużej. Kocham Cię!Z życzeniami zdrowia, szczęścia i błogosławieństwa Bożego. Twoja ukochana Żona

Czytaj dalej

Daj mi swe dobro, gdy płyną łzyDaj mi swą rękę, gdy ciężkie dniUnieś wysoko, gdy widzę dnoTrzymaj w obłokach przez wieków stoBądź mym oparciem, gdy nie mam siłProwadź mnie drogą przez tysiąc milOzdób kwiatami, by zapach trwałPrzytul myślami i ogień dajBądź moją wiarą, gdy brak jej miBądź moim stróżem i pilnuj mych drzwiBądź mą nadzieją na piękne dni.Bądź przyjacielem mym właśnie Ty.

Czytaj dalej

Daj mi jeszcze jedną szansęa życie nasze zmieni się diametralnie.To nie banalne, ale moja głowa wypełniona wspomnieniamiz każdą chwilą serce mi rani.Popełniłam błąd teraz tego żałuję.Cierpienie mnie przerasta i życie mi rujnuje.Ale obiecuje Ci, że wszystko to odkręcę.Na twój widok serce bije mocniej drżą całe ręce.Nie chcę więcej cierpieć i nie chcę więcej ranić, bo twa miłość to jest cel moich granic.Miłość jest we mnie i w tobie chyba też więc daję ci ją.Proszę cię weź nie chcę żyć w męce, nie chcę być sama.Po prostu cię kocham i wszystko ci dam.A ty? Ciekawe czy coś jeszcze do mnie czujesz?Czy tęsknisz czy kochasz?Czy może żałujesz tego, że w ogóle w swoim życiu mnie spotkałeśWiem że do końca mnie nie poznasz, bo krótko to trwało, jeszcze szybciej się skończyło.To co między nami było, to co odmieniło mnie, co lśniło jak gwiazda na niebie.Chciałabym naprawdę, pragnę wrócić do ciebie.Każda z dat przypomina mi nasze wspólne dni, które były szczęściem jak bajkowe sny.Teraz tego nie maChciałabym zaznać jeszcze tego szczęścia.Bez Ciebie nie mogę znaleźć w swoim życiu miejsca.Te chwile dla mnie były czymś wyjątkowym a teraz szukam ciągle.szukam swojej drugiej połowy

Czytaj dalej