Czyż nie wiecie, żeście świątynią Boga i że Duch Boży mieszka w was?1 Kor 3, 16Drogi …..Niech te słowa sprawią, że w swym życiu zawsze będziesz świadczyć o Bogu.Niech Duch Święty zleje na ciebie szczodrze potrzebne łaski i błogosławieństwo.Życzenia składa/ją
”Czyż nie wiecie, żeście świątynią Boga i że Duch Boży mieszka w was?” 1 Kor 3, 16Drogi …, niech te słowa sprawią, że w swym życiu zawsze będziesz świadczyć o Bogu. Niech Duch Święty zleje na ciebie szczodrze potrzebne łaski i błogosławieństwo.
Czyż nie napawa Cię to dumą, że jesteś naszą Babunią?To musi być cudowne wrażenie, gdy wiesz, że jesteś przez kolejne pokolenie.
Czyś ty z pszenicy, czy z żyta i tak zostaniesz wypita.Ja piję za twoje zdrowie, a ty mnie ciągasz po rowie.Tyś ze mnie ostatnią koszulę zdarła, a ja ciebie myk do gardła.
Czym jest właściwie przyjaźńdowiedziałam się, gdy zaczęłam dzielić się wszystkimi sekretami właśnie z Tobą.To właśnie Ty znasz mnie na pamięć.Z Tobą mogę gadać o wszystkim.Tobie mogę się wypłakać na ramieniui z Tobą mogę iść dalej przez życie.Dziękuję Ci za to.
Czym jest szczęście, gdy nie mogę dzielić z Tobą, Skarbie, tego i wytrzymać dnia każdego bez buziaka choć jednego…
Czym jest przyjaźń? Wiedzieć chcę, by umieć wyrazić czym darzę Cię.Być dla kogoś kimś wyjątkowym, służyć ciepłym słowem o każdej porze dnia i nocy.Mieć kogoś z kim można się śmiać i płakaći kto zawsze poda Ci rękę.To jest przyjaźń na dobre i na złe, nawet miłość temu nie równa się.Dziękuję Ci, że jesteś, byłaś i zawsze będziesz, że zawsze mogę na Ciebie liczyć.Dziękuję Ci, że po prostu jesteś!
Czym jest dla mnie przyjaźń?Czymś naprawdę pięknym.Choć świat się zmienia jak i ludzie, w sercu warto jest mieć przyjaciela.Gonimy za wszystkim co lepsze, myślimy tylko o tym, by wzbogacić się, ale dla mnie nie ma to znaczenia, bo w życiu warto jest mieć dobrego przyjaciela.Przyjaciele są wspaniali, choć jest ich coraz mniej, ale szanujmy tych co są bo i ich może kiedyś zabraknąć.Choć w życiu mam ciężkie chwile, ale od tego mam przyjaciela.Zawsze mi doradzi, zawsze mi pomożei wiem, że dla niego warto żyć.Żeby być dobrym przyjacielem, trzeba być szczerym, oddanym, sercowym i pomocnym.Dla mnie przyjaciel jest wszystkim co najlepsze.Bez niego żyć nie mogę i nie chodzi tu o miłość, a o to, że trzeba mieć przyjaciela.Bo są jak ciche anioły, zawsze stoją obok.Nawet jak ich nie widzimy, zawsze koją duszę i umysł.Na koniec chciałem napisać ci, przyjacielu, jak naprawdę bardzo mocno cię szanuję i proszę cię o jedno bądź zawsze obok mnie w dobrych i złych chwilach, w szczęściu i chorobie.O to tylko cię z całego serduszka proszę.Chcę cieszyć się twoim szczęściem.Proszę daj mi tę nadzieję, że nie zapomnisz nigdy o mnie, mój ukochany przyjacielu.
Czym chata bogata!
Czy wiesz, że.Jedynie serce matkiuczuciem zawsze tchnie, Jedynie serce Matkio wszystkim dobrze wie, Dać trochę ciepła umiei każdy ból zrozumie, A gdy przestaje dla nas bić, tak ciężko, ciężko żyć.
Czy wiesz że:w każdy bawi się?więc ja Tobie życzę:dużo szczęścia, zabawy i tańcai oczywiściechlania do rana.
Czy wiesz moja Babciu kochana, Że w myślach moich jesteś od rana? Gdy sen z moich oczu zmywałam, O życzeniach dla Ciebie myślałam. Szukałam dla Ciebie czegoś cennego, Aż w końcu znalazłam coś bardzo drogiego. Płomień miłości Ci ofiaruję, Bo tego ludziom ciągle brakuje. Chcę abyś wiecznie szczęśliwa była, I sto wiosenek w zdrowiu przeżyła.Moc życzeń z okazji Dnia Babci przesyła wnuczka …
Czy wiecie czyje dziś są urodziny? Mojej cudownej, ukochanej dziewczyny! Jest mądra, piękna i nieprzewidywalna, Taka mieszanka jest dla mnie idealna. Kiedy spaceruje ulicą szeroko uśmiechnięta, Z zazdrością na nią patrzą inne dziewczęta, A chłopcy oglądają się zza ramienia, Szukając wzrokiem jej pięknego spojrzenia.
Czy tylko w Walentynkiślesz czułe słówka do dziewczynki?Czy tylko w Walentegoprzytulasz się do kochanego?
Czy to pole, czy to wieś.Tato, tato mam tą wieść.Mam dla ciebie upominek.Jedną z najpiękniejszych minek.