Czy dostajesz szóstki w szkole, czy pod ławką jesz babole, czy się bawisz na całego, ja ci życzę mój kolego, wszystkiego o czym każdy marzyoraz aby uśmiech stale gościł na Twej twarzy.
Czwartku miłego, dzionka radosnego!
Czwartek tłusty… Dniem rozpusty, każdy zajada pączek tłusty. Czy to jeden czy to dwa, a czasem ile się da. Ja Ci życzę dziś smacznego, zjedz pączka chociażby jednego. A do pączka smaczna kawa, to dopiero jest zabawa! Wszelkie diety dziś na boku, Tłusty Czwartek jest raz w roku!
Czwartek przetrzymamy i już weekend mamy!
Czuję się dobrze w Twoim towarzystwie, Przyjmij, więc życzenia z walentynkowym uściskiem.
Cztery dychy już na karku, tyleż flaszek stoi w barku. Jak zmożemy te flakony, każdy wróci do swej żony. Za rok także się spotkamy, znowu Jubilata mamy. Znów okrągła jest rocznica, tylko jedna więcej świca! Najlepsze życzenia z okazji 40 urodzin przesyła kolega
Cztery dychy już na karku, tyleż flaszek stoi w barku,
Czteropak Ci przynoszę, tylko pomnóż go przez dziesięć i Ci wyjdzie Twój wiek wspaniały. Druhu mój drogi ja dziś życzę Tobie byś korzystał z życia sobie.
Czteropak ci przynoszę, tylko pomnóż go przez dziesięći ci wyjdzie twój wiek wspaniały.Druhu mój drogi ja dziś życzę tobiebyś korzystał z życia sobie.
Czterdzieści mieć lat!Teraz dopiero otwiera się świat.To już nie młodzik z głową wśród chmur, Lecz pewny koń – jak stal, jak mur.To już nie poryw czczy i jałowy, Lecz człek rozumny do szaleństw gotowy.I płeć przeciwna chórem to przyzna:Oto prawdziwy jest mężczyzna!
Czterdzieści mieć lat! To nie grzech.Zwykły, kolejny, ludzki pech.Właśnie życia minęło mi pół.Droga w górę stoczyła się w dół.Świat wydaje się czczy i jałowy, ślad rozumu ulotnił się z głowy.Ręce ruszają się jak z łaskii trzymają się tylko na zatrzaski, A na najlżejsze serca drżenie, zamiast całować, mierzy ciśnienie.I płeć piękna chórem to przyzna, to już nie facet, to rogacizna!
Czterdzieści lat! Czterdzieści mieć lat! Teraz dopiero otwiera się świat. To już nie młodzik z głową wśród chmur, Lecz pewny koń – jak stal, jak mur. To już nie poryw czczy i jałowy, Lecz człek rozumny do szaleństw gotowy. I płeć przeciwna chórem to przyzna: Oto prawdziwy jest mężczyzna! Najserdeczniejsze życzenia z okazji 40 urodzin przesyłają brat z żoną i dziećmi
Człowiek w swym życiu etapów ma wieleSą narodziny, szkoła, wesele.A kiedy stanie u bram dorosłościzaczyna pracę – ku swej radości?Ta praca daje mu satysfakcję…chociaż nie zawsze szef nasz ma racjęSą chwile miłe, radości i smutki, człowiek raz duży, raz jest malutkiLecz wszystko zawsze swój koniec maTakże i praca nie wiecznie trwa.Wtedy to człowiek myśli z zachwytem:nareszcie jestem już EMERYTEM !!
Człowiek to stworzenie boże, Co bez miłości obejść się nie może!
Człowiek nie żyje po to żeby jeść, ale je żeby nie na pusty żołądek.