Człowiek mając 18 lat, Musi opuścić wspaniały.Musi zostawić dziewczyny dłoń, I chwycić za przeklętą broń.
Człowiek jest wielkinie przez to co ma, nie przez to kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi
Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi
Cześć! Tu Św. Mikołaj!Byłeś grzeczny? Nie kradłeś? To się kurcze naucz bo ja Ci prezentówWiecznie przynosić nie będę!!!
Cześć Kochanie, zgadnij co się teraz stanie, powiem ci smacznego na śniadanie, dodaj śmietanki popij kawą, i nie mów co się teraz stało!, a co się stało? każdy wie, że ja bardzo Kocham Cię!!!
Cześć Kochanie jak tam spanie?Czas najwyższy na wstawanie!Co zjesz dzisiaj na śniadanie?A może masz ochotkę na miłości uprawianie?Bo ja tu czekam na łóżka polanie.
Czerwony punkcik widać na niebie – tak, to Mikołaj leci do Ciebie. Sanie ma złote, worek wypchany, będzie nas dzielił dziś prezentami. Każdy dostanie to, czego chce – niech Twoje życzenia, kolego, spełnią się!
Czerwony otok, czerwony pasZnowu kanary gonią nas.
Czerwony bucik, pończoszka biała, nie chłopców, boś jeszcze mała.
Czerwony berecik i zielona trawka.Jeśli mnie zapomnisz, niech Cię chwyci czkawka.
Czerwona laurka, czerwone kwiaty, czerwone dla mojego taty!
Czerp z życia same radości! Niech los Ci zawsze sprzyja, A co złe niech Cię omija. Dużo słodkości, szczęścia w miłości, Samych luksusów, milion całusów. Niech odejdą precz gorycze Z głębi serca Tobie życzę. O czym myślisz, o czym marzysz Niech Ci w życiu się przydarzy! Najszczersze życzenia, marzeń spełnienia Z okazji urodzin składa siostra
Czemu smutno na mnie patrzysz, Czemu myślisz o mnie źle?Czemu nie chcesz mi uwierzyć, Że naprawdę kocham Cię?!
Czemu płaczesz moja miła, przecież przyjdzie taki dzień, kiedy wyjdęi miłować będę Cię.
Czemu Ci to powiedziałamI tak nic nie zyskałam.Nadal samotna wśród wielu par, Proszę podaruj mi ten wielki dar.Twa miłość spełnieniem mym, Obdarz mnie uczuciem swym.