Czekoladowego króliczka, apetytu jak u byczka, kolorowej wydmuszkitakiej w kwiatuszki.A jak przyjdzie dzień lanyprzemoczonej piżamy.
Czekam na ciebie o każdej porze, bo w samotności jest bardzo źle.Rankiem gdy tylko oczy otworzęwnet pozdrowienia moje Ci ślę.Jesteś dla mnie jak promyk słońcalub piękny róży czerwonej kwiat.Bo nasza zakwitła gorąca, ona na zawsze połączy już nas.
Czekam już chyba wiek całyAby wreszcie ujrzeć Cię, Abyś wziął mnie w swe ramionaI powiedział: kocham cię!!!
Czekam już chyba wiek cały, Aby wreszcie ujrzeć Cię.Abyś wziął mnie w swe ramionaI powiedział Kocham Cię.
Czekam chyba już wiek cały, Aby wreszcie ujrzeć Cię. Móc Cię wreszcie wziąć w ramiona i powiedzieć „Kocham Cię”. Z bukietem róż nie mogę przyjść, by złożyć Ci życzenia, lecz w słowach Tych myśli, niech się spełnią Twe marzenia. Dużo sukcesów oraz radości, dużo uśmiechów i spełnienia marzeń, moc słodyczy w Dniu Kobiet, życzy Ci kochający Mąż.
Czekam chyba już wiek cały, Aby wreszcie ujrzeć Cię.Móc Cię wreszcie wziąć w ramionai powiedzieć „Kocham Cię”. Z bukietem róż nie mogę przyjść, by złożyć Ci, lecz w słowach Tych myśli, niech się spełnią Twe marzenia.Dużo sukcesów oraz radości, dużo uśmiechów i spełnienia marzeń, moc słodyczy w Dniu Kobiet, życzy Ci…
Czekaliśmy z radością na ten dzień coroczny, aby życzeń wiązankę złożyć Ci serdecznychi wdzięczność wyrazić za dom w miłych słowach, w którym nam dobrzejak za piecem u Pana Boga.
Czekaj na mnie, aż z wojska wrócę.Przyrzekam, że Cię nie porzucę.Wówczas Cię będę kochał, jak dawniej kochałem.Bo tylko Tobie, swe oddałem.
Czegóż życzyć Ci w poniedziałek?Sił, uśmiechu i energii do realizacji punkt po punkcie planu na kolejne dni tygodnia aż do weekendu, Kiedy będziesz mogła odreagować trudy tych pięciu męczących dni.
Czegoś mi brak, czegoś pięknego. Dotyku ust, uśmiechu Twego. Twych czułych słów, słodkich jak miód. Oczu kochanych, szeptu Twych warg. Twej obecności, czyli Twej miłości. Tęsknię za Tobą, Kochanie!
Czego życzyć dzieciom w Dniu Dziecka?Czarnych kotów na ciepłych przypieckach, Burych kotów a może i białych, Byleby były i byle mruczały.
Czego Ci dziś mam życzyć wariacie drogi? Niech każdy Twój dzień będzie tak piękny i błogi, niech nie brakuje Ci niczego, ani kobiet, ani konta pełnego. A, że dzielić się wypada, to kto ma urodziny, ten dzisiaj stawia!
Czcigodny Panie, któryś całe życie swoje poświęcił dla dobra młodzieży, Któż za te trudy zapłaci sowicie, Godne poświęceń zasługi odmierzy?
Czcigodny Panie, któryś całe życie Swojepoświęcił dla dobra młodzieży, Któż za te trudy zapłaci sowicie, Godne poświęceń zasługi odmierzy?
Czcigodny księże…W dniu Twoich imienin życzymy Ci dużo zdrowia, niesłabnącego żaru ducha w jakże trudnej kapłańskiej posłudze, oraz realizacji wszystkich zamierzeń i planów. Życzymy, by Księdza życie było żywym głosem Ewangelii, żeby było wymownym świadectwem prymatu Boga oraz świadectwem miłości. Niech Najświętsza Maryja Panna otacza Księdza Matczyną miłością i opieką oraz niech wyprasza u Syna wszelkie łaski i siły potrzebne w prowadzeniu naszej parafii i głoszenia Słowa Bożego.Z najserdeczniejszymi życzeniami Parafianie