Czcigodny Księże…, dziś Twoje imieniny, z tej okazji życzymy wszelkiej pomyślności w realizacji planów i zamierzeń oraz tego, by Twoje szlachetne powołanie przyniosło Ci zadowolenie i satysfakcję z wyboru tak trudnej i odpowiedzialnej drogi.
Czcigodny Księże, życzę, by przez całe swoje życie podążał Ksiądz z ufnością za Panem. Wszystko, co Ksiądz robi, niech czyni z młodzieńczą pasją. Cieszy się światem i spotykanymi ludźmi, a Księdza serce niech przepełnia miłość, którą podzieli się z potrzebującymi. Niech pielęgnuje Ksiądz w sobie uśmiech, nie zatraca nigdy poczucia humoru. Stara się słuchać bardziej Boga niż ludzi, a On pokaże Księdzu Prawdę i obdarzy swoim błogosławieństwem.
Czcigodny Księże Proboszczu!
Czasem trzeba ofiarować komuś swe serce, by z daleka zobaczyć, ile jest w nim miłościCzasem trzeba od kogoś odjechać, aby zrozumieć, jak bardzo się tęskniCzasem trzeba odejśćtylko po to, by móc powrócićCzasem trzeba zapomnieć, by móc pamiętać od nowaPrzyjaźń to skarb błyszczący, pośród życia dróg krętych, jest dla nas jak balsam kojący, w naszych pragnieniach, marzeniach zaklętyŻycie jest po to, aby żyćMiłość, aby kochaćPrzyjaźń, aby pamiętać
Czasem myślę o Tobie: Zapomniał!Lecz nadzieja wciąż w sercu mym trwa.Drugiej takiej nie znajdziesz na świecie:Kochającej, cierpliwej jak ja!
Czasami warto cieszyć się z niczegoi swą Radością zarazić kogoś innego, bo Radość daje ukojenie duszyi wszelkie troski z SERCA wyrzuci.
Czas, jak koło szybko krąży, rok za rokiem szybko mija, z życzeniami synek dąży, niech Ci Tatku szczęście sprzyja.
Czas, jak koło szybko krąży, rok za rokiem szybko mija, z życzeniami synek dąży, niech Ci Tatku szczęście sprzyja.
Czas, jak koło ciągle krąży, rok za rokiem szybko mija, z życzeniami synek dąży, niech Ci Tatku szczęście sprzyja! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin życzy…
Czas życia krótki, Kropnijmy więc wódki.
Czas świąteczny, czas radości.Niechaj w sercu szczęście zagości.Niechaj spełnią się życzenia:zdrowia, szczęścia, powodzenia!!!
Czas szybko leci, pogoda się zmienia.a ja przesyłamcieplutkie.
Czas sierpniowej nocy, blask letniego dnia.z wiązanką, przesyłam Tobie – Ja.
Czas przerwać tą ciszę na naszej orbicie!!!Dzisiaj Ci napisze kocham cię nad życie!!!
Czas jest najlepszym lekarstwem na smutek, a wspomnień nikt nam nie odbierze.Zawsze będą z nami.