Ciociu, w dniu Twoich urodzin serdeczne życzenia, aby każdy następny rok przynosił wszystko to, co w życiu najpiękniejsze. Zdrowia, szczęścia, niewyczerpanych pokładów wiary i spełnienia marzeń.
Ciociu, Niech Twoje życie płynie cicho jak fala, podczas cichej i niezmąconej niczym pogody. Nie zaznaj czym jest łza zawodu i smutek bolesny. Nie poczuj czym niedostatek. Wesoła i szczęśliwa przejdź przez całe życie, otoczona miłością i szacunkiem, pamiętaj zawsze, że bije dla Ciebie serce gotowe do poświęceń. Z najlepszymi życzeniami – bratanek.
Ciociu, niech ten radosny urodzin dzień na zawsze Twe troski odsunie w cień i niech się śmieje do Ciebie świat blaskiem szczęśliwych i długich lat!
Ciociu, niech ten radosny imienin dzień na zawsze Twe troski odsunie w cień i niech się śmieje do Ciebie świat blaskiem szczęśliwych i długich lat!
Ciociu z okazji urodzin życzę Ci, abyś była pogodna jak wiosna, wciąż kwitnąca i radosna. Bądź zawsze zdrowa i szczęśliwa, uśmiechnięta i beztroska. Niech wszystko Ci w życiu sprzyja, A wszelkie zło szerokim kołem omija. Najserdeczniejsze urodzinowe życzenia przesyła siostrzenica z mężem.
Ciociu Moja, składam Ci życzenia imieninowe, dziękując za wszystkie dobre chwile, pomoc i radość, które mi dajesz. Wszystkiego najlepszego dla Ciebie.
Ciociu droga, niech nigdy nie podwinie Ci się noga, niech w dniu dniu imienin i w każdej innej chwili nie zabraknie Ci tego, czego życzą Ci sercu Twemu Mili.
Ciężko jest kochać, A nie być kochanym, Myśleć wciąż o kimś, A być zapomnianym.
Cieszy się ogromnie dziś święty Walenty, od samego rana chodzi uśmiechnięty.To jest jego święto, a więc z tej radościmoże dla nas ześle… Szczęście w.
Cieszy się Jezus Chrystus, cieszy się Matka Święta, bo dziś do rodziny Bożej zostajesz przyjęta. W uroczystym dniu Pierwszej Komunii Świętej błogosławieństwa Bożego przez całe życie życzą Rodzice
Cieszy się Jezus Chrystus, cieszy się Matka Święta, bo dziś do rodziny Bożejzostajesz przyjęta. W uroczystym dniuPierwszej Komunii Świętejbłogosławieństwa Bożego przez całe życie życzy…
Ciesze się z Wami bo… mam nadzieje, że wiecie co zrobiliście…
Cieszcie się sobą małżonkowie, po wszystkim dni Waszego życia.Których Bóg Wam użyczył, bo taki jest Wasz udział.W życiu i wspólnym trudzie, razem dzielicie radość, i smutek, prawo i obowiązki.
Ciesz się życiemi nie porównuj go z innymi.
Ciesz się bracie, z mej pamięci i niech mają Cię w opiece najprawdziwsi wszyscy święci na Gwiazdkę i.