Ciepłymi słowami zakończyć ten dzień, gorącym pragnieniem przywołać Ci senchcę czuwać nad Tobą przez całą tą noc, anielskim swym śpiewem przegonić złą mocPrzecierać Twe czoło a oczka od łez, gdy przyśni się koszmar przytulę Cię teżWięc zamknij powieki oczęta swe zmruż, złego przegonię na wieki a Ty spokojnie zaśniesz znów.
Ciepłych, pełnych radosnej nadziei świąt Zmartwychwstania Pańskiego, a także kolorowych spotkań z budzącą się do życia przyrodą.
Ciepłych i udanychświąt Wielkanocnychoraz wszelkiej pomyślnościi radości w życiu zawodowymi prywatnym życzy
Ciepłych i udanychŚwiąt Bożego Narodzeniaoraz wszelkiej pomyślnościi radości w życiu zawodowymi prywatnym życzy
Ciepłych i udanych świąt wielkanocnych oraz wszelkiej pomyślności i radości w życiu zawodowym i prywatnym.
Ciepłych i udanych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności i radości w życiu zawodowym i prywatnym
Ciepło pozdrawiamy, moc uścisków ślemy i nowego domku Wam gratulujemy!
Ciepło płynie deszcz po szybie, Jeszcze ciszej płynie łza, Nie zapomnij, kto Cię lubi, Bo to właśnie jestem ja!
Ciepła kołderka, ciepła poduszeczka, zapraszam Cię do mego łóżeczka, przyjść nie możesz ja o tym wiem, niech Ci się więc przyśni o mnie piękny sen.
Cieplutka kołderkamiękka poduszeczka.Zapraszam Cię kotku do mojego łóżeczka.Lecz przyjść nie możesz i o tym wiem, więc niech Cię ogarnie o mnie piękny sen.
Cieplutka kołderka miękka poduszeczka.Zapraszam Cię kotku do mojego łóżeczka.Lecz przyjść nie możesz i o tym wiem, więc niech Cię ogarnie o mnie piękny.
Ciemną nocą smutny, masz ode mnie róży kwiat.Postaw sobie koło łóżka, rano przytul do serduszka.Niechaj słodka jest Twa mina, niech Ci o mnie przypomina.
Ciemna nocka już nastałai coś w sercu cicho gra, to ja siedzę tam i czekami powtarzam słowa dwa.Zaśnij więc, już, a gdy sen odwiedzi Cię, może zdradzi tajemnicękto tak bardzo lubi Cię!
Ciebie noszę w sercui Kocham bez granic, I Ciebie nie oddamnikomu i za nic!
Cichutko dziś do Ciebie zajrzałam, bo w sercu Twe schowałam, Byś poczuł, że nigdy nie jesteś samodrobinkę swego serca Ci dam.Wszystkiego dziś Ci życzęco dobre szczęśliwe i miłe, co budzi uśmiech i spokóji ciszą napełnia chwilę!Pamiętaj zawsze, pamiętaj wszędzie, że ten kto Cię lubiLUBIĆ CIĘ BĘDZIE.