Choć w te święta się nie ujrzymy wszystkiego dobrego szczerze życzymy zdrowia, szczęścia i radości, stołu sutego i wspaniałych gości.
Choć w te się nie ujrzymy, wszystkiego dobrego szczerze życzymy.Zdrowia, szczęścia i radości, stołu sutego i wspaniałych gości.
Choć w dniach minionych nie dość często możeMówiłem Ci, że wciąż o Tobie śnię, Nie potrafiłem też o każdej porzeOkazać Ci, jak bardzo kocham Cię, Lecz w całym świecie nikt Cię tak nie kocha, I więcej szczęścia nikt nie życzy Ci, I choć w rozstaniu serce moje szlocha, Wierzę, że przyjdą lepsze dla nas dni!
Choć troski i zmartwienia przeplatają dni radości, wszystko jest łatwiejsze, gdy wsparcie dostaje się od będącej obok miłości. Byście zawsze mogli razem iść przez życie Tego z całego serca Wam życzę.Błogosławieństwa Bożego na dalsze lata małżeństwa!
Choć teraz jesteś sam, głęboko wierzę, że znajdziesz swoją miłość. Tego Ci z całego serca życzę w Dniu Św. Walentego. Najlepszemu koledze pod słońcem – … (imię)
Choć ten wyjazd nas rozłączył, To ma miłość się nie skończy.Chociaż w wojsku trudne dni, Nie zabiorą Ciebie mi.
Choć stuknęła Ci czterdziestka Czuj się zawsze jak dwudziestka By lat ciągle ubywało Seksu też nie było mało By nic w kościach nie strzykało Na imprezie moc się działo Dużo słońca i słodyczy tego Ci z rodziną życzy…
Choć spóźnione, to jakże serdeczne, miej życie jak najbardziej bajeczne, miej uśmiech na twarzy i to co sobie tylko zamarzysz.
Choć spóźnione życzenia, to jakże serdeczne, miej życie jak najbardziej bajeczne, miej uśmiech na twarzyi to co sobie tylko zamarzysz, to i więcej życzy Ci osobaktórej nie skojarzysz.
Choć się ukryłeś w tej Hostii małej, przecież mój Jezu ciebie poznałem. I tak się cieszę, żeś przyszedł do mnie, bo Cię mój Jezu kocham ogromnie.Na pamiątkę Pierwszej Komunii najserdeczniejsze życzenia składają …
Choć się mało znamy, mało wiemy o sobie, To jednak zdążyłem zakochać się w Tobie.I chociaż nie będę patrzeć w Twe piękne oczy, Śnić będę na pewno o Tobie po nocy.I będę wspominać chwile razem spędzone, Bo w sercu pozostały mi już tylko one.
Choć się czasem niebo chmurzy, w naszym domu zawsze lato. Kiedy sam już będę duży, chcę być taki jak Ty, Tato.Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ojca!
Choć się boję odrobinkę, ślę do Ciebie Walentynkę bo nadzieję cichą mam, że Ci troszkę szczęścia dam. W kawiarence przy deserze, na kolacji, na spacerze, o północy i w południe, będzie nam ze sobą cudnie!
Choć się boję odrobinkę, ślę do Ciebie Walentynkębo nadzieję cichą mam, że Ci troszkę szczęścia dam.W kawiarence przy deserze, na kolacji, na spacerze, o północy i w południe, będzie nam ze sobą cudnie!
Choć serduszko moje małe, Tobie dziś oddaje całe, byś na zawsze pamiętała I podziękę moją znała. Za to wszystko coś zrobiła, Za to żeś mnie urodziła, I że byłaś mą ostoją, Za to żeś jest matką moją. Ślę życzenia, a nie kwiatki Oraz miłość na Dzień Matki.