Choć serduszko moje małe, Tobie dziś oddaje całe.byś na zawsze pamiętałaI podziękę moją znała.Za to wszystko coś zrobiła, Za to żeś mnie urodziła, I że byłaś mą ostoją, Za to żeś jest matką moją.Ślę życzenia a nie kwiatkiOraz miłość na Dzień Matki.Mamo, tak bardzo Cię kochami dziękuję Ci za wszystko.Za Twój uśmiech, który ogrzewamnie w różnych chwilach życia, a najbardziej dziękuję Ci za to, że jesteś.
Choć raz w rokujest Święto Matki mamie się, co dzieńnależą kwiatki!
Choć raz w roku jest Święto Matki – Mamie się, co dzień należą kwiatki!
Choć przyjdzie ta kartka już po Twoim święcie, wiedz, że pamiętam i bardzo, trochę spóżnione ślę Ci życzenia-wszystkiego dobrego i marzeń spełnienia
Choć poznasz życie i cały, Wciąż będziesz tęsknił do szkolnych lat.
Choć posiwiały ciemne jej sploty, chociaż zmarszczkami twarz jej pokryta, chociaż wdzięk lekki straciły kroki, lecz w oczach tenże uśmiech zakwita, ta sama miłość w sercu jej płonie, co wiek swój, słabość, zapomnieć każe, tylko do dzieci wyciąga dłonie, i wszystko oddać gotowa w darze.I choć na nogach ledwo się słania, mnie spocząć każe ..boś ty zmęczona, ty tyle dzisiaj miałaś bieganiai tuli dziecko swoje w ramionach.I zawsze czujna, ciągle gotowapomagać dzieciom swym do ostatka, Miłość w czyny zdobi, nie słowa- To ma jedyna, najdroższa Matka!
Choć ponuro dziś na dworze, nasze serca rozgrzać może , tylko przyjaźń szczera mila.Lub jak słońce świeci wszędzie, taka przyjaźń niech w nas będzie..I niech uśmiech dziś na twarzy, od poranka Ci się zdarzy.
Choć nie mogę Cię dziś uścisnąć osobiście, wyznam tu wszystko jasno i kwieciście.Gdy znajomi i rodzina będą tłoczyć się z kwiatami, ja połączę się z Tobą tymi oto życzeniami:niech się spełni, co wyśnione, niech nastanie spokój ducha.Miej przez lata niezliczone, uśmiech od ucha do ucha.
Choć nie mam czarnego cylindra, chciałabym Ci z niego wyczarowaćna Nowy Rok same kolorowe dni, w których i dla mnie znalazłoby się trochę miejsca.
Choć nie jestem seksu bombąi nie jeżdżę super Hondą, nie mam biustu XXLi na koncie wielu zerto bądź pewny kochany, że jesteś mi pisany.
Choć nie jestem milionerem, choć nie jeżdżę Land Roverem. Chociaż rzadko pijam whisky, nie wyglądam jak Olbrychski. Chociaż nie używam Ace, ani ubrań od Versace. W piłkę nie gram jak Gadocha, to nad życie Ciebie kocham!!!
Choć nie jestem milionerem, Choć nie jeżdżę land roverem.Chociaż rzadko pijam whisky, Nie wyglądam jak Olbrychski.Chociaż nie używam Ace, Ani ubrań od Versace.W piłkę nie gram jak Gadocha, To nad Zycie Ciebie kocham!!!
Choć nas gnębi smutku zmora, Pijmy zdrowie fundatora.
Choć nas gnębi smutku zmora – pijmy fundatora.
Choć może jestem naiwna, i zbyt wiele mam wyobraźni.Choć może i jestem dziwna, lecz ufam w siłę.