Choć macie za sobą już dużo wspomnień i wspólnych dni, Choć przeżyliście już nie jedną kłótnię i nie jedno godzenie, Choć przyzwyczailiście się już, że żyjecie razem, To nigdy się sobą nie nudzicie, nigdy nie macie siebie dość i to jest piękne.Takiej miłości Wam zazdroszczę i mówię szczerze, że o taką miłość warto walczyć.Życzę Wam, by kolejne lata upływały trochę wolniej niż te 20, które żyjcie już z obrączką na palcu.

Czytaj dalej

Choć już trochę spoważniałeś, Może nawet posiwiałeś, To nie przejmuj się tym wcale, Żywot człeka jest zbyt krótki, Czasu nie ma na Twe smutki, Co przeżyłeś, to jest Twoje, A przed Tobą nowe boje, Dalsze plany i marzenia, Jeszcze dużo do zrobienia.Popuść wodze swej fantazji, Wiele przecież jest okazji, by skorzystać z możliwościpokazania swych zdolności!Wszystkiego najlepszegoz okazji Twoich 20. urodzin.

Czytaj dalej

Choć już trochę spoważniałaś, Może nawet posiwiałaś, To nie przejmuj się tym wcale, Żywot człeka jest zbyt krótki, Czasu nie ma na Twe smutki, Co przeżyłaś, to jest Twoje, A przed Tobą nowe boje, Dalsze plany i marzenia, Jeszcze dużo do zrobienia.Popuść wodze swej fantazji, Wiele przecież jest okazji, by skorzystać z możliwościpokazania swych zdolności.

Czytaj dalej

Choć już nie jestem małym wnusiem, Który za rękę trzymał Babusię, To na kolana chętnie wciąż siadam, I co u mnie słychać Babci opowiadam. A w dniu imienin śpieszę z życzeniami, I najpiękniejszymi dla Ciebie kwiatami, Babciu niech one wyrażą co czuję, Kocham Cię mocno i za wszystko dziękuję. Najserdeczniejsze życzenia z okazji imienin składa…

Czytaj dalej

Choć jestem duży i?? bez swego Tatybez przerwy wpadałbym w tarapaty.Kiedy więc przyjdą jakieś kłopotyod razu Tacie oznajmiam o tym.A wtedy zaraz łatwiej i prościej uda sięwybrnąć z wszelkich trudności.

Czytaj dalej