Choć miłość na dobre i złe przysięgaliście sobie lat temu, nadal z tą samą wytrwałością i oddaniem walczcie o swoje uczucia i starajcie się uczynić życie tej drugiej osoby jeszcze piękniejszym.
Choć Mikołaj stary To dobrze pamięta Kto mu pisał listy I kto obchodził święta! Mam nadzieję, że byłaś grzeczna w tym roku )
Choć Mikołaj palcem groził, byś północy chłopie dożył, byś flaszeczkę jakąś zmotałi wybełkotał.W klopie leżę – wstanę możeosobiście wtedy złożę, te życzenia co je ślęoj przepraszam, znów mi źle.
Choć mi smutno, nadziei nie tracę, że rozłąka przeminie jak sen. Znów pod rękę pójdziemy na spacer.Musi przyjść… i nadejdzie ten dzień.
Choć mi smutno nadziei nie tracę, że rozłąka przeminie jak sen.Znów pod rękę pójdziemy na spacer, musi przyjść i nadejdzie taki dzień!
Choć macie za sobą już dużo wspomnień i wspólnych dni, Choć przeżyliście już nie jedną kłótnię i nie jedno godzenie, Choć przyzwyczailiście się już, że żyjecie razem, To nigdy się sobą nie nudzicie, nigdy nie macie siebie dość i to jest piękne.Takiej miłości Wam zazdroszczę i mówię szczerze, że o taką miłość warto walczyć.Życzę Wam, by kolejne lata upływały trochę wolniej niż te 20, które żyjcie już z obrączką na palcu.
Choć los rzucił mnie daleko stąd– w myślach z Tobą będę.Na odległość życzę Ci Wesołych Świąt, w sercu śląc kolędę.
Choć los rzucił Cię daleko stąd, w myślach z Tobą będę.Na odległość życzę Ciwesołych świąt w sercu śląc kolędę.
Choć kochałem Cię kiedyś nad życieDziś w rozłące musimy żyćTe wieczory lipcowe, gorąceDługo będą w pamięci mej tkwić.
Choć już trochę spoważniałeś, Może nawet posiwiałeś, To nie przejmuj się tym wcale, Żywot człeka jest zbyt krótki, Czasu nie ma na Twe smutki, Co przeżyłeś, to jest Twoje, A przed Tobą nowe boje, Dalsze plany i marzenia, Jeszcze dużo do zrobienia.Popuść wodze swej fantazji, Wiele przecież jest okazji, by skorzystać z możliwościpokazania swych zdolności!Wszystkiego najlepszegoz okazji Twoich 20. urodzin.
Choć już trochę spoważniałaś, Może nawet posiwiałaś, To nie przejmuj się tym wcale, Żywot człeka jest zbyt krótki, Czasu nie ma na Twe smutki, Co przeżyłaś, to jest Twoje, A przed Tobą nowe boje, Dalsze plany i marzenia, Jeszcze dużo do zrobienia.Popuść wodze swej fantazji, Wiele przecież jest okazji, by skorzystać z możliwościpokazania swych zdolności.
Choć już nie jestem małym wnusiem, Który za rękę trzymał Babusię, To na kolana chętnie wciąż siadam, I co u mnie słychać Babci opowiadam. A w dniu imienin śpieszę z życzeniami, I najpiękniejszymi dla Ciebie kwiatami, Babciu niech one wyrażą co czuję, Kocham Cię mocno i za wszystko dziękuję. Najserdeczniejsze życzenia z okazji imienin składa…
Choć jesteś daleko ode mnie, Choć życie jest ponure i złePamiętaj, Że ktoś potajemnie Kocha Cię.
Choć jestem w innym groniemyśl o tobie zawsze płonie!sto całusów ślę z oddalibyśmy szybko się spotkali!
Choć jestem duży i?? bez swego Tatybez przerwy wpadałbym w tarapaty.Kiedy więc przyjdą jakieś kłopotyod razu Tacie oznajmiam o tym.A wtedy zaraz łatwiej i prościej uda sięwybrnąć z wszelkich trudności.