Choć jestem duży bez swego Taty bez przerwy wpadałbym w tarapaty. Kiedy więc przyjdą jakieś kłopoty od razu Tacie oznajmiam o tym. A wtedy zaraz łatwiej i prościej uda się wybrnąć z wszelkich trudności.
Choć jestem duży bez swego Tatybez przerwy wpadałbym w tarapatyKiedy więc przyjdą jakieś kłopotyod razu Tacie oznajmiam o tymA wtedy zaraz łatwiej i prościej uda sięwybrnąć z wszelkich trudności
Choć jestem daleko od Ciebie, choć życie jest trudne i złe Pamiętaj, że jest ktoś, kto o Tobie myśli i gorące pozdrowienia Ci śle.
Choć jestem bardzo daleko, choć życie jest smutne i złe, wiedz, że ktoś bardzo daleko, Twe usta całować chce.
Choć dziś jesteś już dorosły, Taki duży, dzielny, wyrosły, To ja i tak Ci pragnę słać życzenia, Bo o swoich dzieciach, nawet tych dużych się nie zapomina!W pełni szczęścia i radości, Żyj wesoło w dostatku miłości.Niech Ci nigdy niczego nie brakujeOraz nigdy nic Twojego dobrego humoru nie psuje.
Choć dzieli wielka nas różnica Pani doświadczonych – naszych młodych lat, jednak zatarła się granica, która pokoleniom stawia świat. Widzimy nieraz, że znużenie na Pani czole kładzie cienie, a jednak zawsze siły Pani ma, byśmy się dobrze uczyli, by życia smak każdy z nas znał.
Choć daleka droga do Ciebie, choć życie jest trudne i złe, jest jednak ktoś w oddali, kto miłe Ci śle.
Choć czasem świeci słońce, Choć czasem pada deszcz, Pozdrowienia bardzo gorąceŚle kto? chyba wiesz.
Chociażby życie nasze było najtrudniejsze, najcięższe, zachowajmy ufność i wiarę, że na świecie zwycięża tylko miłość Stefan Wyszyński
Chociaż życie Ci dokucza, A los z nóg Cię zetnie, Na pytanie: „Jak Ci idzie?”Odpowiadaj zawsze „Świetnie”.Bo tak mówiąc jednocześnie, Dwojakiego dojdziesz celu, Przykrość sprawisz nieżyczliwym, A radość wielką przyjaciołom.Żyj szczęśliwie wśród radości, Dwustu lat życia, pomyślności.Z okazji 90 URODZINŻyczenia powodzenia na dalsze lata.
Chociaż zimno, mrozek, wieje, chociaż słonko Cię nie grzeje, piękny Ci przynoszęi o uśmiech Ciebie proszę.Precz smuteczkom i szarości, radość w sercu niech zagości.
Chociaż trudno w to uwierzyć, Jesteś stary dla młodzieży! Ale niepotrzebne nerwy, Nie trać tylko swojej werwy! Czas się na imprezie zjawić I pokazać jak się bawić! Niech trzydziestka będzie szalona, Chyba, że nie pozwoli Ci na to żona.
Chociaż nie wiem o czym marzysz, chociaż nie wiem o czym śnisz, życzę Tobie prosto z serca, byś miał zawsze słodkie sny.Byś wśród nocy znalazł spokóji ukoił lęki swe, żeby mały słodki anioł, do snu ukołysał Cię!
Chociaż młodością przestałeś grzeszyć już x lat temu, To dzień dziecka i tak będziesz obchodzić po naszemu!Bądź jak dziecko, doceniaj małe rzeczy i uśmiechaj bez przerwy, No i wreszcie ucisz trochę swoje zszarpane nerwy!Zauważ, że świat czasem pięknym się staje, No i wtedy nawet do lubienia się nadaje!
Chociaż los rzucił mnie daleko stąd, W myślach z Wami będęI z głębi serca wszystkim ślę kolędę.Pokój na ziemi ludziom, A w niebie cisza gwiazd, Grają anieli, Świat się chlebem dzieli, Świat ma dziś świąteczny blask.