Chociaż jesteś stara dupano i próchno z Ciebie lecito wysyłam ci życzeniabo to przecież Święto dzieci!
Chociaż jesteś daleko ode mniea życie jest smutne i złe, pamiętaj, że myślę o Tobie, i pozdrowienia Ci ślę.
Chociaż jestem w wiernym groniemyśl o Tobie zawsze płonie.Pozdrowienia ślę z oddali, byśmy znowu się spotkali!
Chociaż ja się Tobie nie rzucam na szyję, to dla Ciebie przecież serce moje bije.Miłość moja szczera, a myśli gorącew dowód przesyłam całusów tysiące.
Chociaż dzisiaj poniedziałek a przed Tobą pięć dni ciężkiej pracy i wielu godzin przed komputerem.Oprócz codziennego grafiku dla całej rodziny, którego Ty musisz pilnować pamiętaj, że to również początek kolejnego wspaniałego tygodnia, który możesz spędzić w pracy którą lubisz i z najbliższymi. Z Twoimi małymi i dużymi istotami które są dla Ciebie całym światem. To kolejne wyzwania, a więc miłego tygodnia!
Chociaż czasem świeci słońce, Chociaż czasem pada deszcz, Pozdrowienia wciąż gorące, śle…kto? Chyba dobrze wiesz!
Chociaż czasem się sprzeczamyAle przecież się kochamyJedna matka nas zrodziłaI żyć zgodnie nas uczyłaJej starania doceniamyDobry kontakt z sobą mamyGdy jest dzień Twoich urodzinWręczam kwiatków ten bukiecikOraz złożę Ci życzeniaTradycyjny ten pakiecik
Chociaż czasem płaczę, nudzę, Chociaż zupki nie chcę jeść, Ty mnie kochasz zawsze, Tato, za to Tobie dzisiaj cześć!Spełnienia marzeń Tatusiu!
Chociaż ciężki dzionek miałem, to o Tobie pamiętałem.Odwiedziłem profil Twójby Ci życzyć.
Chłopiec, chłopczyk no i chłopak…Dziś każdy z nich święto ma, o dobry nastrój chętnie dba, jak najjaśniejsza gwiazda wyglądai z przyjemnością się za kobietami ogląda.To Wam chłopcy z całych sił zdrówka życzymy, przesyłamy buziaki i Was tulimy!
Chłopie, delikatny to Ty jesteś jak pumeks, a oczy masz błękitne jak niezapominajki utopione w wódce, ale i tak jesteś najlepszym kumplem na świecie, więc niech Ci się szczęści! Wszystkiego najlepszego z okazji … urodzin!!!
Chłopcze Ty mój ukochany, nie bądź taki zabiegany.Bo zapomnisz o miłości i wywołasz wiele złości.
Chłopcy nie są gorsi wcale, cieszą się, jak w karnawale. Wróżby – chociaż niepoważne – obserwują dość uważnie. Bo to wielka tajemnica – czas Andrzejek tak zachwyca!
Chłopcy mają dziś swoją chwilę, żaden z nich się dziś nie kryje, każdy świętuje, każdy raduje.Życzę Wam- chłopcy- miłości bez liku, takiej dziewczyny, że padniecie z zachwytu, tyle kasy, że nie policzycie, bo do tylu nawet nie potraficie.Zdrowia więcej niż koń przysłowiowy, niech ten dzień będzie dla Was wyjątkowy!Czujcie się dziś jak w wodzie rybki, bądźcie zawsze tak męscy, silni i szybcy!
Chłopcy dzisiaj święto mają, A że oni zawsze na dzień kobiet mocno się starają, To i my musimy od siebie coś dać, A nie tak bezczynnie tylko stać.Więc chłopcy kochani, co Wam powiedzieć możemy?Świat bez Was nie miałby sensu, to chyba wszyscy dobrze wiemy.Dzięki Wam życie smaku trochę ma, Tego się zaprzeczyć nie da.Życzymy Wam byście nadal tak świetnie swoje zadanie spełnialiZawsze byli super bohaterami i niczym się nie przejmowali.Niech Wasze życie będzie pełne miłości, A my zatroszczymy się, by Wam dziś dostarczyć odrobinę śmiechu i mnóstwo radości.