Chłopak przytuli i pocieszyZawsze na ratunek spieszyUmie zadowolić mnieMego dobra zawsze chceDziś on urodziny maWięc życzenia składam jaDużo szczęścia i radościMniej kłopotów i przykrościZdrowia dużo stresów małoW pracy by się układałoNasza miłość niechaj trwaAż do końca życia.

Czytaj dalej

Chciałem pójść do szkoły, Tyś pozwolił Tatko. Dziś już piszę, czytam i rachuję gładko. Jakże ja Ci za to dzisiaj podziękuję? Oto na wiązanie to Ci obiecuję: Czy w domu, czy w szkole, zawsze i wszędzie, syn Twój, Tatusiu, grzecznym, skromnym będzie. A tak pilnym i grzecznym wzrastając w lata, stanę się kiedyś pociechą dla Tata!

Czytaj dalej

Chciałem pójść do szkoły, Tyś pozwolił TatkoDziś już piszę, czytam, I rachuję gładko.Jakże ja Ci za to Dzisiaj podziękuję?Oto na wiązanie To Ci obiecuję:Czy w domu, czy w szkole, zawsze i wszędzie, Syn Twój, Tatusiu, grzecznym, skromnym będzieA tak pilnym i grzecznym wzrastając w lata, Stanę się kiedyś pociechą dla Tata!

Czytaj dalej

Chciałem Cię przeprosić…Za to, że Cię kocham.Za to, że przez Ciebie szlocham…Za serce, które z bólu pęka.Za to, że to (niby nie, a jednak) udręka…Za to, że się już poddałem.Za to, że z Tobą po prostu być chciałem.Za noce, nieprzespane…Za gwiazdy rozkochane.Za serce, które bije dla Ciebie…Za to, że nie było całkiem jak w niebie.Za to, że chcę zapomnieć Ciebie.Za Twoje, piękne oczy.Za to, że jestem zaliczonym tekstem.Za to, że obdarowałem Cię każdym moim gestem..Za usta, które Twym smakiem są wypełnione.Za wszystkie wspomnienia, bo zostały.

Czytaj dalej

Chciałem Cię przeprosić… Za to, że Cię kocham. Za to, że przez Ciebie szlocham… Za serce, które z bólu pęka. Za to, że miłość to (niby nie, a jednak) udręka… Za to, że się już poddałem. Za to, że z Tobą po prostu być chciałem. Za noce, nieprzespane… Za gwiazdy rozkochane. Za serce, które bije dla Ciebie… Za to, że nie było całkiem jak w niebie. Za to, że chcę zapomnieć Ciebie. Za Twoje, piękne oczy. Za to, że jestem zaliczonym tekstem. Za to, że obdarowałem Cię każdym moim gestem.. Za usta, które Twym smakiem są wypełnione. Za wszystkie wspomnienia, bo zostały.

Czytaj dalej

Chciałbym dziś z ogrodu pozrywać wszystkie kwiaty, ułożyć w jeden bukiet pełen barw bogatych.Niech w każdym jednym kwiatku miłość moja gości, tak bardzo jest spragnione me serce tej radości.Każdy jeden kwiatek wdzięczność moją ma, a Ty gdy na nie patrzysz zawsze się uśmiechasz.Dziękuję Ci za wszystkoco dla mnie zrobiłaś kochana mamo!

Czytaj dalej

Chciałbym Ci powiedzieć, Ale tak trudno wymówić te słowaBo widzisz… Ja… Ach!Znowu muszę od nowa:(Serce mnie nie oszukaByło tak i już zostanieBo widzisz… Ja Cię KOCHAMI to twierdzenie a nie pytanie…

Czytaj dalej

Chciałbym Ci dzisiaj pieśń podarować, taką by zawsze przy Tobie była.Nuty i słowa cudowne dobrać, byś jej słuchając swobodniej żyła.Chciałbym Ci dzisiaj taniec darować, najcudowniejszy, jaki znać mogę, byś w takt muzyki wirując śmiało, zawsze gubiła smutki i trwogę.

Czytaj dalej

Chciałam Cię przeprosićZa to, że Cię kochamZa to, że przez Ciebie szlochamZa serce, które z bólu pękaZa to, że miłość to (niby nie, a jednak) udrękaZa to, że się już poddałamZa to, że z Tobą po prostu być chciałamZa noce, nieprzespaneZa gwiazdy rozkochaneZa serce, które bije dla CiebieZa to, że nie było całkiem jak w niebieZa to, że chcę zapomnieć CiebieZa Twoje, piękne oczyZa to, że jestem zaliczonym tekstemZa to, że obdarowałam Cię każdym moim gestemZa usta, które Twym smakiem są wypełnioneZa wszystkie wspomnienia bo zostały.

Czytaj dalej