Chciałabym, abyś się we mnie zakochałChciałabym, abyś był ze mną co dzieńChciałabym, abyś kochał mnie szaleńczoBo ja kocham serce Twoje.
Chciałabym Twą służącą być, I dla Ciebie tylko żyć, Chodzić z Tobą na spacery, Jeść słodziutkie Twe desery, Tulić do snu i całować, Czułych słówek nie żałować, Niech ten sen się stanie jawą, I to za Twą skromną sprawą
Chciałabym teraz Ci bajkę wyszeptać, Jakąś ładną i miłą, na dobranoc, Korzystając z jakiegoś krzesełka, Siedząc obok i dłoń Twą trzymając, A gdy oczka byś cudne swe zmrużył, To po cichu, spoglądając z góry, Nachylając się cicho nad Tobą, Dałabym całusa, wznosząc się nad chmury.
Chciałabym powiedzieć Ci co czujęPo tym wszystkim co stało sięAle żadne słowa nie są w staniewyrazić tego co mam w sercu na dnie..Żałuję, że tak się stałoNaprawdę nie chciałam!Uwierz mi!Wszystko wyszło nie takA miało tak pięknie byćZa bardzo żyłam marzeniamiObudziłam się teraz z nichRzeczywistość jest taka jaka jestLecz ja na nią zgodziłam sięPomimo, że tak bardzo chciałamTak pragnęłam spróbować z Tobą byćTo poszłam całkiem w inną stronęRaniąc po raz kolejny CięNie wiem czemu tak postąpiłamNajłatwiej powiedzieć tak mi jestA może po prostu bałam się?Dziś znów masz do mnie dystansAle czy można dziwić Ci się?Tym razem także zawiodłam.Nawet nie przepraszamPo co bardziej ośmieszać się
Chciałabym dać dziś Ci coś ciekawego, coś miłosnego, coś tylko naszego.Może słońca promyk dam Ci w prezencie, może wielkiego całusa w policzek dostanieszDam Ci cudowny prezenttaki tylko naszna zawsze
Chciałabym Cię pocałować i spojrzeć w oczy Twe.Nie sądziłam, że tak mocno i kochać Cię chcę.Mam to szczęście, że Ty jesteś tylko mój, że zajęłam Twoje myśli, umysł Twój!Teraz wiem, że to poważne, że naprawdę kochasz mnie.Nawet mi się to nie śniło w najpiękniejszym moim śnie.Dziś jest dobrze i wiem, że to uczucie nie wypali się.
Chciałabym Ci powiedzieć, to dla Ciebie bije serduszko me, dla Ciebie wstaję wcześnie rano, dla Ciebie skaczę, biegam i krzyczę, dla Ciebie tylko istnieje przecieżi kocham Ciebie najbardziej na świecie!
Chciałabym Ci dać wiosenne zorze, Szkatułkę szczęścia, wiatru śpiew, Majowy księżyc, groźne morze, A zimą słodki słowików śpiew.Chciałabym Ci dać świat Twoich marzeń, Jak kwiatów polnych błękit snów, Więc przyjmij moje serce w darze, Z miłością, o której brak mi już słów.
Chcę, by mała iskierkaskierowała nasz wzrok na siebie, byśmy poczuli to ciepło.
Chcę, aby ta walentynka była oryginalnaChcę, aby nasz miłość była więcej wartaChcę byś zauważał mnie codziennieChcę byś kochał mnie wzajemnie.
Chcę żyć i żyć będę, chcę i kochać będę, chcę śmiać się i śmiać się będę, chcę Ciebie i Ciebie zdobędę.
Chcę zapomnieć Twoje oczy, Które kiedyś tak kochałam.Chcę zapomnieć Twoje usta, Które kiedyś całowałam.Chcę zapomnieć złe i dobre, To co było i nie wróci, Najpiękniejsze nasze chwileW zapomnienie chcę obrócić.
Chcę wam powiedzieć, bo o tym nie wiecie, że moja mamusia najpiękniejsza w świecie.Jest taka miła, kochana ogromniei wciąż śmieje się do mnie.Chociaż w dzień wciąż pracujeto wieczorem ucałujerankiem wiąże mi wstążeczkinocą pierze sukieneczki.Bo mamusia ukochanawciąż się trudzi tak od ranai to wszystko dla swych dzieciNiech jej za to słonko świeci.
Chcę rano budzić się obok Ciebie w łóżkuChcę całować Cię po brzuszkuChcę Cię pieścić słodko tak, by nasze serca grały w jeden wspólny taktPragnę szeptać Ci co dzień na uszko, że Cię kocham me Serduszko
Chcę przytulić Cię serdeczniei w uścisku tym trwać wiecznie.Bicia serca słuchać Twego, aż do końca życia mego.