Chciałabym Twą służącą być, I dla Ciebie tylko żyć, Chodzić z Tobą na spacery, Jeść słodziutkie Twe desery, Tulić do snu i całować, Czułych słówek nie żałować, Niech ten sen się stanie jawą, I to za Twą skromną sprawą

Czytaj dalej

Chciałabym teraz Ci bajkę wyszeptać, Jakąś ładną i miłą, na dobranoc, Korzystając z jakiegoś krzesełka, Siedząc obok i dłoń Twą trzymając, A gdy oczka byś cudne swe zmrużył, To po cichu, spoglądając z góry, Nachylając się cicho nad Tobą, Dałabym całusa, wznosząc się nad chmury.

Czytaj dalej

Chciałabym powiedzieć Ci co czujęPo tym wszystkim co stało sięAle żadne słowa nie są w staniewyrazić tego co mam w sercu na dnie..Żałuję, że tak się stałoNaprawdę nie chciałam!Uwierz mi!Wszystko wyszło nie takA miało tak pięknie byćZa bardzo żyłam marzeniamiObudziłam się teraz z nichRzeczywistość jest taka jaka jestLecz ja na nią zgodziłam sięPomimo, że tak bardzo chciałamTak pragnęłam spróbować z Tobą byćTo poszłam całkiem w inną stronęRaniąc po raz kolejny CięNie wiem czemu tak postąpiłamNajłatwiej powiedzieć tak mi jestA może po prostu bałam się?Dziś znów masz do mnie dystansAle czy można dziwić Ci się?Tym razem także zawiodłam.Nawet nie przepraszamPo co bardziej ośmieszać się

Czytaj dalej

Chciałabym Cię pocałować i spojrzeć w oczy Twe.Nie sądziłam, że tak mocno i kochać Cię chcę.Mam to szczęście, że Ty jesteś tylko mój, że zajęłam Twoje myśli, umysł Twój!Teraz wiem, że to poważne, że naprawdę kochasz mnie.Nawet mi się to nie śniło w najpiękniejszym moim śnie.Dziś jest dobrze i wiem, że to uczucie nie wypali się.

Czytaj dalej

Chciałabym Ci dać wiosenne zorze, Szkatułkę szczęścia, wiatru śpiew, Majowy księżyc, groźne morze, A zimą słodki słowików śpiew.Chciałabym Ci dać świat Twoich marzeń, Jak kwiatów polnych błękit snów, Więc przyjmij moje serce w darze, Z miłością, o której brak mi już słów.

Czytaj dalej

Chcę zapomnieć Twoje oczy, Które kiedyś tak kochałam.Chcę zapomnieć Twoje usta, Które kiedyś całowałam.Chcę zapomnieć złe i dobre, To co było i nie wróci, Najpiękniejsze nasze chwileW zapomnienie chcę obrócić.

Czytaj dalej

Chcę wam powiedzieć, bo o tym nie wiecie, że moja mamusia najpiękniejsza w świecie.Jest taka miła, kochana ogromniei wciąż śmieje się do mnie.Chociaż w dzień wciąż pracujeto wieczorem ucałujerankiem wiąże mi wstążeczkinocą pierze sukieneczki.Bo mamusia ukochanawciąż się trudzi tak od ranai to wszystko dla swych dzieciNiech jej za to słonko świeci.

Czytaj dalej