Chcę Ci to powiedzieć, bo dłużej nie ma sensu Cię oszukiwać. Lepiej, jak to się stanie teraz niż później. Im dłużej będzie się to ciągnęło, tym gorzej dla Ciebie. Nie potrafię Cię dłużej zwodzić, w końcu jesteśmy już dorośli i na pewno kiedyś to zrozumiesz. Wiem, że będzie Ci ciężko, ale wierz mi, że i mnie nie jest łatwo. Piszę, bo ktoś Ci musi to powiedzieć – Święty Mikołaj nie istnieje )Nie smutaj – mimo wszystko życzę wielu prezentów!

Czytaj dalej

Chcę Ci dziś, jednak słów brakuje mi. Powiem Tobie zostań sobą, szczęście niechaj sprzyja Ci. Dziękuję Ci za ciepłe słowa, za życzliwość w komentarzach. Za buziaczki, pozdrowienia, trudy starania, pinezki wpinania, linków wysyłania.

Czytaj dalej

Chcę Ci dzisiaj życzyć Magdaleno, Piękna, urocza, miła dziewczyno. Byś w imieniny szczęśliwa była, I cały wieczór ciągle się cieszyła. Bo wiele fajnych ludzi Cię otacza, Pozytywną energię wokół roztacza. Ty jesteś Kaśką niepowtarzalną, Szaloną, jak i nieprzewidywalną. Bądź w ten dzień rozchwytywana, Wesoła, uradowana i roześmiana

Czytaj dalej

Chcę Ci dzisiaj życzyć Krystyno, Piękna, urocza, miła dziewczyno. Byś w imieniny szczęśliwa była, I cały wieczór ciągle się cieszyła. Bo wiele fajnych ludzi Cię otacza, Pozytywną energię wokół roztacza. Ty jesteś Kaśką niepowtarzalną, Szaloną, jak i nieprzewidywalną. Bądź w ten dzień rozchwytywana, Wesoła, uradowana i roześmiana!

Czytaj dalej

Chcę Ci dzisiaj życzyć Katarzyno, Piękna, urocza, miła dziewczyno. Byś w imieniny szczęśliwa była, I cały wieczór ciągle się cieszyła. Bo wiele fajnych ludzi Cię otacza, Pozytywną energię wokół roztacza. Ty jesteś Kaśką niepowtarzalną, Szaloną, jak i nieprzewidywalną. Bądź w ten dzień rozchwytywana, Wesoła, uradowana i roześmiana

Czytaj dalej

Chcę Ci coś powiedzieć, lecz tak trudno mi wymówić te słowa.Bo ja Cię albo już nie.Słyszysz, jak mi serce bije?Ono Cię nigdy nie oszuka.Powiem Ci teraz, już się nie wycofam, bo wiesz, jak Cię bardzo kocham.

Czytaj dalej

Chca Wom winszować najsamprzod uśmiychu kożdego dnia, coby Wos troski mijały, żeby Wos zawdy zdrowi dopisywało i żebyście umioli znojść czas na marzynia. Bo marzynia som fest ważne. Łone nos wyróżniajom łod wszyjstkigo tego, co żyje.

Czytaj dalej