Chcę przytulić Cię serdecznie i w uścisku tym trwać wiecznie. Bicia serca słuchać Twego, aż do końca życia mego.
Chcę Ci wyznać coś ważnego, bo dziś dzień jest Walentego.Bardzo Cię, a bez Ciebie wciąż szlocham.
Chcę Ci to powiedzieć, bo dłużej nie ma sensu Cię oszukiwać. Lepiej, jak to się stanie teraz niż później. Im dłużej będzie się to ciągnęło, tym gorzej dla Ciebie. Nie potrafię Cię dłużej zwodzić, w końcu jesteśmy już dorośli i na pewno kiedyś to zrozumiesz. Wiem, że będzie Ci ciężko, ale wierz mi, że i mnie nie jest łatwo. Piszę, bo ktoś Ci musi to powiedzieć – Święty Mikołaj nie istnieje )Nie smutaj – mimo wszystko życzę wielu prezentów!
Chcę Ci dziś, jednak słów brakuje mi. Powiem Tobie zostań sobą, szczęście niechaj sprzyja Ci. Dziękuję Ci za ciepłe słowa, za życzliwość w komentarzach. Za buziaczki, pozdrowienia, trudy starania, pinezki wpinania, linków wysyłania.
Chcę Ci dziś powiedzieć, Że zawsze, o każdej dobie, Moim największym szczęściemJest być zakochanym w Tobie.
Chcę Ci dzisiaj życzyć Magdaleno, Piękna, urocza, miła dziewczyno. Byś w imieniny szczęśliwa była, I cały wieczór ciągle się cieszyła. Bo wiele fajnych ludzi Cię otacza, Pozytywną energię wokół roztacza. Ty jesteś Kaśką niepowtarzalną, Szaloną, jak i nieprzewidywalną. Bądź w ten dzień rozchwytywana, Wesoła, uradowana i roześmiana
Chcę Ci dzisiaj życzyć Krystyno, Piękna, urocza, miła dziewczyno. Byś w imieniny szczęśliwa była, I cały wieczór ciągle się cieszyła. Bo wiele fajnych ludzi Cię otacza, Pozytywną energię wokół roztacza. Ty jesteś Kaśką niepowtarzalną, Szaloną, jak i nieprzewidywalną. Bądź w ten dzień rozchwytywana, Wesoła, uradowana i roześmiana!
Chcę Ci dzisiaj życzyć Katarzyno, Piękna, urocza, miła dziewczyno. Byś w imieniny szczęśliwa była, I cały wieczór ciągle się cieszyła. Bo wiele fajnych ludzi Cię otacza, Pozytywną energię wokół roztacza. Ty jesteś Kaśką niepowtarzalną, Szaloną, jak i nieprzewidywalną. Bądź w ten dzień rozchwytywana, Wesoła, uradowana i roześmiana
Chcę Ci coś powiedzieć, lecz tak trudno mi wymówić te słowa.Bo ja Cię albo już nie.Słyszysz, jak mi serce bije?Ono Cię nigdy nie oszuka.Powiem Ci teraz, już się nie wycofam, bo wiesz, jak Cię bardzo kocham.
Chcę być Twoim czarodziejem, zaczaruję nasz wspólny świat, Ty będziesz moją królową, a ja Twoim królem, każda droga będzie tęczą, a każdy dzień niebem.
Chcę być Twą dziewczyną, ukochaną i jedyną, chcę mieć Ciebie, kochanego, i nikogo już innego!
Chce żeby twoje oczy w moje patrzyły, żeby twoje usta z mymi się złączyły, żeby moje serce tylko tobie biłoi chcę żeby nas na świecie tylko dwoje było!
Chce z Tobą żyć, z Twojej szklanki pić, robić Ci śniadanie, mówić Ci Kochanie, spać obok na łóżku, drapać Cię po brzuszku, bo bardzo Cię KOCHAM mój kwiatuszku!
Chce z Tobą żyć, z Twojej szklanki pić, robić Ci śniadanie, mówić Ci Kochanie, spać obok na łóżku, drapać Cię po brzuszku, bo bardzo Cię mój kwiatuszku!
Chca Wom winszować najsamprzod uśmiychu kożdego dnia, coby Wos troski mijały, żeby Wos zawdy zdrowi dopisywało i żebyście umioli znojść czas na marzynia. Bo marzynia som fest ważne. Łone nos wyróżniajom łod wszyjstkigo tego, co żyje.