Byś miał życie nudne, słabe, Za kochankę starą babę, Złych przyjaciół, podłe mienie, Brzuch pustawy i kieszenie, A kłopotów – co nie zliczyć!Tego właśnie Ci… nie życzę!
Było, nie było, W to głupie ryło!
Było piękno było miło, lecz nas wojsko rozłączyło.Do jednostki przyjechałem, a o Tobie wciąż myślałem.Bo tak myślę wciąż o Tobie, myślę że nie zdradzisz mnie, bo ja wezmę swój pistolet i przestrzelę serce swe.Bo ja Cię kocham ma miła, ja nad życie.Twoja miłość jest tym dla mnie czym dla życia chleb się zwie.
Było piękno było miło, Lecz nas wojsko rozłączyło.Do jednostki przyjechałem, A o Tobie wciąż myślałem.Bo tak myślę wciąż o TobieMyślę że nie zdradzisz mnie, Bo ja wezmę swój pistoletI przestrzelę serce sweBo ja Cię kocham ma miłaJa nad życie kocham CięTwoja miłość jest tym dla mnieCzym dla życia chleb się zwie.
Było ich trzech:Jan! Sebastian! Bach!
Byłeś dla mnie kimś zwyczajnym Byłeś dla mnie chłopcem fajnym Byłeś kimś kogo nie znałam Zanim Cię nie pokochałam I choć nie jest łatwe życie Choć nie zawsze słodko bywa Z każdym dniem Cię kocham mocniej Tak bardzo z Tobą jestem szczęśliwa… Dziękuję, że jesteś, kochany Mężu! Wszystkiego najlepszego z okazji Walentynek życzy Żonka
Byłaś przy mnie zawszeGdy mnie usypiałaśPamiętasz?Właśnie wtedy przy łóżku bajki matczynym gestemCzytałaś
Byłaś przy mnie zawsze gdy mnie usypiałaś. Pamiętasz? Właśnie wtedy przy łóżku bajki matczynym gestem czytałaś. Byłaś w zdrowiu i w chorobie, w szczęściu i cierpieniu. Nie szczędziłaś słów uznania dla mnie nawet gdy dla innych pozostawałam w cieniu. Ty piosenki mi śpiewałaś gdy doskwierał mały smutek. Pięknych barw życiu przydawałaś. Uczyłaś, że należy mówić bez ogródek. Nauczyłaś otwartości by mi w życiu łatwiej było. Za to wszystko w tym szczególnym dniu pięknie chcę Ci podziękować, Kochana Mamo.
Byłaś dla mnie kimś zwyczajnym, byłaś tylko dziewczyną fajną, byłaś kimś, kogo nie znałem, zanim Cię nie pokochałem!
Był taki czas wyjątkowy, złączył ze sobą serca dwa. Miłością połączył je jak dwie połowy, By rozwijały się jak piękny kwiat. A dziś, gdy Wasze 15. gody obchodzimy, samych radosnych chwil życzymy, by zdrowie i miłość trwały, a każdy dzień radosny był.
Był sobie mały, tłuściutki pączek.Był okrąglutki i nie miał rączek.Z wierzchu miał piękną, chrupiącą skórkę, a w środku dziurkę na konfiturkę!
Być z Tobą do końca świata, taki jest plannie chcę w moim życiu już żadnych zmian.Chcę być dla Ciebie, to jest mój życia cel.Przytulić się do Ciebie zatrzymać czasu bieg.Chcę mówić Ci dobranoc i budzić się z Tobą rano.
Być szefem to nie lada zadanie, zarządzanie ludźmi, codzienne wyzwanie. Dlatego w tym dniu szczególnym, życzymy wszelkiej pomyślności, dalszych sukcesów i ludzkiej życzliwości. Szczęścia i samych pozytywnych nowin, życzą pracownicy w dniu urodzin.
Być snem nieznikającymz Twego życia, uśmiechem, który gości na Twych ustach, myślą, co nie opuszcza Cięna chwilę, ciałem, co z Twoim w jednozlewa się miłością.Kobietą Twojego życia –na zawsze…
Być snem nieznikającym z Twego życia, uśmiechem, który gości na Twych ustach, myślą, co nie opuszcza Cię na chwilę, ciałem, co z Twoim w jedno zlewa się miłością. Kobietą Twojego życia – na zawsze…Twoja Walentynka