Było piękno było miło, lecz nas wojsko rozłączyło.Do jednostki przyjechałem, a o Tobie wciąż myślałem.Bo tak myślę wciąż o Tobie, myślę że nie zdradzisz mnie, bo ja wezmę swój pistolet i przestrzelę serce swe.Bo ja Cię kocham ma miła, ja nad życie.Twoja miłość jest tym dla mnie czym dla życia chleb się zwie.

Czytaj dalej

Było piękno było miło, Lecz nas wojsko rozłączyło.Do jednostki przyjechałem, A o Tobie wciąż myślałem.Bo tak myślę wciąż o TobieMyślę że nie zdradzisz mnie, Bo ja wezmę swój pistoletI przestrzelę serce sweBo ja Cię kocham ma miłaJa nad życie kocham CięTwoja miłość jest tym dla mnieCzym dla życia chleb się zwie.

Czytaj dalej

Byłeś dla mnie kimś zwyczajnym Byłeś dla mnie chłopcem fajnym Byłeś kimś kogo nie znałam Zanim Cię nie pokochałam I choć nie jest łatwe życie Choć nie zawsze słodko bywa Z każdym dniem Cię kocham mocniej Tak bardzo z Tobą jestem szczęśliwa… Dziękuję, że jesteś, kochany Mężu! Wszystkiego najlepszego z okazji Walentynek życzy Żonka

Czytaj dalej

Byłaś przy mnie zawsze gdy mnie usypiałaś. Pamiętasz? Właśnie wtedy przy łóżku bajki matczynym gestem czytałaś. Byłaś w zdrowiu i w chorobie, w szczęściu i cierpieniu. Nie szczędziłaś słów uznania dla mnie nawet gdy dla innych pozostawałam w cieniu. Ty piosenki mi śpiewałaś gdy doskwierał mały smutek. Pięknych barw życiu przydawałaś. Uczyłaś, że należy mówić bez ogródek. Nauczyłaś otwartości by mi w życiu łatwiej było. Za to wszystko w tym szczególnym dniu pięknie chcę Ci podziękować, Kochana Mamo.

Czytaj dalej

Był taki czas wyjątkowy, złączył ze sobą serca dwa. Miłością połączył je jak dwie połowy, By rozwijały się jak piękny kwiat. A dziś, gdy Wasze 15. gody obchodzimy, samych radosnych chwil życzymy, by zdrowie i miłość trwały, a każdy dzień radosny był.

Czytaj dalej

Być szefem to nie lada zadanie, zarządzanie ludźmi, codzienne wyzwanie. Dlatego w tym dniu szczególnym, życzymy wszelkiej pomyślności, dalszych sukcesów i ludzkiej życzliwości. Szczęścia i samych pozytywnych nowin, życzą pracownicy w dniu urodzin.

Czytaj dalej