Być może masz inne życzenia, a wiec życzę ich spełnienia.Z okazji Imienin życzę Ci, by każda łzaW Twoim życiu była łzą szczęścia, Każde słowo, które wypowiesz, miało kształt serca.
Być może kiedyś wśród szczęśliwej chwili, Rączka Twa może pamiętnik rozchyli.Między innymi i o mnie wspomnisz, Wspomnisz, podumasz i znów zapomnisz!
Być lubianą to jest łatwoByć kochaną coś trudnegoByć rozsądna coś cennegoKochać kogoś coś pięknego.
By Wam wszystko pasowało, by kłopotów było mało, byście zawsze byli zdrowi, by problemy były z głowy, by się wiodło znakomicie, by wesołe było życie!
By Wam wszystko pasowało, by kłopotów było mało, byście zawsze byli zdrowi, by problemy były z głowy, by się wiodło znakomicie, by wesołe było życie!
By świąteczna aura jak najdłużej trwała, by ryba po grecku wszystkim smakowała, a wieczorem pod choinkę niechaj gwiazdka zrzuci skrzynkę pełną wszelkich pyszności, szczęścia, zdrowia i miłości!
By światło życia w człowieku istniałoi z duszy jego szczęście tryskało, Potrzebna jest z odwzajemnieniem, gdyż w platonicznej jest tylko marzeniem.Obdarzaj przyjaźnią codziennie tego, od którego oczekujesz tego samego.Po tysiąckroć więcej w Twym sercu zagości, otrzymanej – niż danej przez Ciebie przyjaźni.Jeśli jej szukasz, naucz się dawać.Bez tego nie można tylko dostawać.
By się spełniły TwojeBy się ziściły Twoje marzeniaBy uśmiech często gościł na Twej twarzyByś zdobyła w życiu, szczyt swoich marzeńWszystko co chciałabyśBy się zdarzyłoWszystko czego pragnieszBy Twoim było.
By się spełniły Twoje życzenia, by się ziściły Twoje marzenia, by uśmiech często gościł na Twej twarzy, byś zdobyła w życiu szczyt swoich marzeń.Wszystko co chciałabyś by się zdarzyło, wszystko czego pragniesz by Twoim było.
By się spełniły Twoje urodzinowe życzeniaBy się ziściły Twoje marzeniaBy uśmiech często gościł na Twej twarzyByś zdobyła w życiu, szczyt swoich marzeń
By radosne święta były.By marzenia się spełniły.By choinka była białai kolęda pięknie brzmiała.By prezentów było mocw Wigilijną Świętą Noc! Z okazji nadchodzących Świątniech się spełnią świąteczne życzenia, te łatwe i trudne do spełnienia.Niech się spełnią te duże i te małe, te mówione głośno lub wcale.Niech się spełnią te wszystkie krok po kroku, niech się spełnią w Nowym Roku!
By nigdy Mikołaj Się nie wstydził za Ciebie, By Ci dawał prezenty I byś miał jak w niebie
By marzenia się spełniły, kury jaja poświęciły, tata nam dyngusa sprawiłksiądz nam błogosławił.Byśmy w święta byli razemjak nam na Wielkanoc każe.
By czasu starczyło na wszystko, szczęście dopisywało mimo wszystko, w sukcesy obrodziło, a to co dobre na lepsze się zmieniło.
By Cię spotykały same wspaniałe chwile, A mnie za parę lat wspominaj wciąż mile. Bo nasza przyjaźń jest warta wspomnienia, Spełniała oczekiwania, a także marzenia. Niech trwa jak najdłużej, tego Ci tu życzę, Gdy będzie trzeba głośno to wykrzyczę!