Bez wsparcia Twojego męskiego, silnego ramienia żyć już nie można, dlatego składam Ci życzenia z okazji Twojego święta będąc tak radosna. Szkatułki pomyślności, najlepszego samochodu, dużo siły, pieniędzy i słońca!Sto lat z okazji Dnia Mężczyzny!

Czytaj dalej

Bez Ciebie życie byłoby niczym.Nie chcę piosenek, ziemi, nieba, tylko tak bardzo mi Ciebie potrzeba.Ty jesteś dla mnie smutkiem i radością, moim życiem i słabością.Bardzo Cię kocham i tęsknię, więc z bliska czy z daleka, w smutku czy w radości, nie zapomnij nigdy o naszej miłości.

Czytaj dalej

Bez Ciebie tak pustoOczom i uszom, Śmiech schował się w kącie i śpi.Wieczory się dłużą, A jest ich tak dużo, Nikt bliski nie puka do drzwi.Bez Ciebie jednegoTak wiele jest złego, Smutno i płakać się chce, Mijają soboty, Pamiętaj więc o tym, Że komuś bez Ciebie jest smutno i źle!

Czytaj dalej

Bez Ciebie tak pusto i oczom, i ustom, śmiech schował się w kącie i śni. Wieczory się dłużą, bo czasu zbyt dużo, nikt bliski nie puka do drzwi. Tak wiele jest złego, szarego, groźnego, że smutno i płakać się chce. Mijają soboty, pamiętaj więc o tym, że komuś bez Ciebie tak źle!

Czytaj dalej

Bez Ciebie tak pusto i oczom i ustom, Śmiech schował się w kącie i śni.Wieczory się dłużą, bo czasu zbyt dużo, Nikt bliski nie puka do drzwi.Tak wiele jest złego, szarego, groźnego, Że smutno i płakać się chce.Mijają soboty, pamiętaj, więc o tym, Że komuś bez Ciebie tak źle!

Czytaj dalej

Bez Ciebie ma dusza ucieka, nie myślę, nie czuję umieram.Jestem jak anioł bez jednego skrzydła nie mogę latać.Nie odchodź nigdy, bo serce mi pęknie i w pył się obróci, i nigdy już nie pokocha i nigdy nie powróci.

Czytaj dalej