Białe myśli lekkie jak puch niech anioł przywieje z nieba, otworzy skrzydłem nadziei i kolędę zaśpiewa. Bo dzisiaj jest piękny dzień, wszystko się rodzi na nowo, więc w blasku tajemnych świąt żyj zdrowo i kolorowo.
Bezsenne noce bez Ciebie.Myśli krążące po niebie.W nadziei i oczekiwaniu.Kocham Cię, mówiąc to w jednym zdaniu.
Bez wsparcia Twojego męskiego, silnego ramienia żyć już nie można, dlatego składam Ci życzenia z okazji Twojego święta będąc tak radosna. Szkatułki pomyślności, najlepszego samochodu, dużo siły, pieniędzy i słońca!Sto lat z okazji Dnia Mężczyzny!
Bez miłości świat byłby niczymi bez ciebie szary każdy dzień.To się miła tylko liczy, kiedy ktoś odnajdzie szczęście swe.
Bez kłamstw i bez zdrad, Bez kroczenia w bok, Prawdą przejdziesz świat, Kłamstwem tylko krok.
Bez Ciebie życie byłoby niczym.Nie chcę piosenek, ziemi, nieba, tylko tak bardzo mi Ciebie potrzeba.Ty jesteś dla mnie smutkiem i radością, moim życiem i słabością.Bardzo Cię kocham i tęsknię, więc z bliska czy z daleka, w smutku czy w radości, nie zapomnij nigdy o naszej miłości.
Bez Ciebie tak pustoOczom i uszom, Śmiech schował się w kącie i śpi.Wieczory się dłużą, A jest ich tak dużo, Nikt bliski nie puka do drzwi.Bez Ciebie jednegoTak wiele jest złego, Smutno i płakać się chce, Mijają soboty, Pamiętaj więc o tym, Że komuś bez Ciebie jest smutno i źle!
Bez Ciebie tak pusto i oczom, i ustom, śmiech schował się w kącie i śni. Wieczory się dłużą, bo czasu zbyt dużo, nikt bliski nie puka do drzwi. Tak wiele jest złego, szarego, groźnego, że smutno i płakać się chce. Mijają soboty, pamiętaj więc o tym, że komuś bez Ciebie tak źle!
Bez Ciebie tak pusto i oczom i ustom, Śmiech schował się w kącie i śni.Wieczory się dłużą, bo czasu zbyt dużo, Nikt bliski nie puka do drzwi.Tak wiele jest złego, szarego, groźnego, Że smutno i płakać się chce.Mijają soboty, pamiętaj, więc o tym, Że komuś bez Ciebie tak źle!
Bez Ciebie ma dusza ucieka, nie myślę, nie czuję umieram.Jestem jak anioł bez jednego skrzydła nie mogę latać.Nie odchodź nigdy, bo serce mi pęknie i w pył się obróci, i nigdy już nie pokocha i nigdy nie powróci.
Beste Wünsche gesunden, frohe und friedvolle Ostern, viele bunte Eier, nassen Dyngus, und einen wunderschönen Osterschmaus mit Deiner Familie.
Beczy w trawie baraneczeknawołując wniebogłosy.Życzę zdrowia i radościwam z okazji Wielkiej Nocyi dyngusa mokrutkiego, by Wam szczęście dopisało, by rodzinne były, by wam nic nie brakowało.
Beczy w trawie baraneczek nawołując wniebogłosy. Życzę zdrowia i radości Wam z okazji Wielkiej Nocy i Dyngusa mokrutkiego by Wam szczęście dopisało, by rodzinne były święta, by Wam nic nie brakowało.
Beatko, Dziś powinnaś być królową, wypoczywać cały dzień. Komplementów słuchać dużo, wszystko na skinienie mieć. Nawet, kiedy spojrzysz w niebo i wypowiesz tę chcę mieć, dzisiaj będziesz miała wszystko, bo to jest Twój dzień.
Beatko! Przy dzisiejszym dniu radości życzę Ci 100 lat spędzonych w szczęściu i pomyślności. Niech Ci życie w miłości płynie i niech Cię wygrana w totka nie ominie! Wszystkiego najlepszego z okazji imienin