Bierzmowanie – piękny dzień, Zaprzyjaźnij się z Bogiem i spędź go jak sen!Szanuj swoją wiarę i otwórz swe serce, Poczuj się dzisiaj odświętnie jak w Boże Narodzenie na pasterce!Raduj się z nami i ciesz z całych sił, Bo Pan Bóg od dzisiaj będzie w Twoim sercu nowe gniazdko wił.
Bierzmowania nadszedł czas Z tej okazji życzę Ci Dużo wiary, zdrówka i dobrego samopoczucia, Dobrego humoru, uśmiechu, miłości, Żebyś żył każdego dnia pełnią sił i radości.Życzenia wiary, łask Bożych i błogosławieństwa składa chrzestny
Bielutki baranek co ma złote różki, bryka wesoło na łące z rzeżuszki.Od czasu do czasu chorągiewką bujai beczy do Ciebie -!
Bieluchny baranek pisanek pilnuje z czerwoną chorągwią Wielkanoc zwiastuje. Wiarę w zmartwychwstanie niedowiarkom głosi i o zmiłowanie Ojca w Niebie prosi.
Biegniemy do Cię, Jezu, w pokorze, Prowadź nas zawsze cnót swych śladami, Błogosławieństwo wyproś nam, Boże, I czuwaj zawsze nad nami!Od nieczystości strzeż plamySerca i dusze, usta i oczy.Tylko co dobre niechaj kochamy, Niech nas Twe ramię otoczy.
Białych, miłych, radosnych, pogodnych, spokojnych i zdrowych Świątupływających we wspaniałej atmosferze, szalonego Sylwestra i spełnienia marzeń w Nowym Roku.Wesołych Świąt!
Białych myślilekkich jak puch, niech Aniołprzywieje z nieba, otoczy skrzydłemnadziei, i niech kolędę zaśpiewa, bo dzisiaj jest piękny dzień, wszystko się rodzi na nowo, więc w blasku tajemnych świąt, żyj zdrowo i kolorowo.
Białych myśli lekkich jak puch niech anioł przywieje z nieba, otworzy skrzydłem nadziei i niech kolędę zaśpiewa. Bo dzisiaj jest piękny dzień, wszystko się rodzi na nowo, więc w blasku tajemnych świąt żyj zdrowo i kolorowo.Najserdeczniejsze życzenia bożonarodzeniowe składają Babcia i Dziadek
Biały śnieżek prószy, marzną nam dziś uszy, znak, że święta się zbliżają wszystkim wokół radość dają, więc nie smućmy dłużej się uśmiech nieśmy w każdy dzień.
Biały śnieżek prószy, marzną nam dziś uszy, znak, że się zbliżająwszystkim wokół radość dają, więc nie smućmy dłużej sięuśmiech nieśmy w każdy dzień.
Białe wąsy, biała brodaTylko śniegu nie ma szkodaIskry sypią się z pod sańPo asfalcie pędzi drańSpieszył się bo pusto w worku, ale teraz stoi w korku.
Białe wąsy, biała broda! Tylko śniegu nie ma – szkoda! Już grzeje sanie, czego pragniesz niech się stanie. W tę magiczną noc Niech choinki moc Niech dopadnie Cię.
Białe wąsy, biała broda Tylko śniegu nie ma – szkoda Iskry sypią się z pod sań Po asfalcie pędzi drań Śpieszył się bo pusto w worku, No i teraz stoi w korku!Wesołych mikołajek życzy kumpel…
Białe suknie, piękne garnitury, alby do ziemi, To wszystko sprawia, że dzień Twojej Komunii Świętej staje się jeszcze bardziej odświętny i wyjątkowy.Życzę Ci kochanie dużo radości i zadowolenia z życia, Ciesz się z każdej chwili dzieciństwa, Miej zawsze w sobie dużo pozytywnej energiiI dużo, bardzo dużo zdrowia.
Białe myśli lekkie jak puchniech anioł przywieje z nieba, otworzy skrzydłem nadzieii kolędę zaśpiewa.Bo dzisiaj jest piękny dzień, wszystko się rodzi na nowo, więc w blasku tajemnych świątżyj zdrowo i kolorowo.