Bądź dobra dla ludzi, Bądź miła dla matki.A szczęście Ci samoZapuka do chatki.
Bądź dla mnie przyjacielem na dobre i złe, gdy będę w potrzebie ocieraj łzy me, bo przyjaciel to taki ktoś, kto zrozumie i wysłucha, dobre słowo szepnie do ucha, nie zostawi Cie samego, więc ten wierszyk jest dla niego.
Bądź dla mnie ogniem, co mnie grzejeBądź dla mnie wodą, co gasi pragnienie.Bądź dla mnie wiatrem, co daje siłę, Bądź dla mnie zawsze dla ciebie żyję.
Bądź dla mnie ogniem co mnie grzeje.Bądź dla mnie wodą co gasi pragnienie.Bądź dla mnie wiatrem co daje siłę, Bądź dla mnie zawsze bo dla ciebie żyję.
Bądź dla mnie nawet zmartwieniemi zwykłą codzienną troską, oddechem ulgi i smutku westchnieniem, bo jesteś moją miłością.
Bądź dla innych pomocą w trudnej godzinie i pocieszaj sercem, aż smutek minie. Dla smutnych bądź słońcem, dla głodnych bądź chlebem, dla spotkanych bądź radością, a dla najbliższych niebem.
Bądź chłopcem co kochać umie, bądź chłopcem co zna, bądź chłopcem co łzy zrozumie, bądź chłopcem co serce ma.
Bądź bardzo mądra, bądź bardzo miła, bądź zawsze szczera, miej wszystkie mile zalety niech z Ciebie wyrośnie ideał kobiety.
Bądź bardzo mądra, Bądź bardzo miła, Bądź zawsze szczera, Miej wszystkie mile zaletyNiech z Ciebie wyrośnieIdeał kobiety.
Basieńko! Przy dzisiejszym dniu radości życzę Ci 100 lat spędzonych w szczęściu i pomyślności. Niech Ci życie w miłości płynie i niech Cię wygrana w totka nie ominie! Wszystkiego najlepszego z okazji imienin
Bardzo wielkiegoTortu urodzinowegoŚwieczek zapalonychMarzeń spełnionychPrezentów bez liku
Bardzo wielkiego, świeczek zapalonych, marzeń spełnionych, prezentów bez liku i to bez Blik-u.
Bardzo wielkiego tortu urodzinowego, świeczek zapalonych, marzeń spełnionych.Prezentów bez liku mój kochany króliku.
Bardzo wielkiego Tortu imieninowego, Świeczek zapalonych, Marzeń spełnionych, Prezentów bez liku, Życzy …
Bardzo szybko mija czasi umyka rok za rokiem.Póki żyje w nas, my idziemy wolnym krokiem.Tak więc cieszmy się na co dzień, zdrowiem, szczęściem marzeniami.Oby lepsze przyszły czasy, bo kolejny rok za nami.Szczęśliwego Nowego Roku, samych cudownych dni, tylko szczęśliwych miłości, niezapomnianych chwil.Niech ten rok będzie lepszyod wszystkich poprzednich lat.Niech Tobie każdego dniacoraz bardziej pięknieje świat.Spójrz w niebo i pomyśl życzeniażyczę Tobie ich wszystkich spełnienia.