Bardzo dziękuje za życzenia, które otrzymałam od tak wielu osób– tych najbliższych, bliskich i tych dalszych i nawet tych, których zupełnie nie znam!To wielka dla mnie radość, a jednocześnie chwila do zastanowienia się, ponieważ nie wiem, jak mam Wam wszystkim podziękować za tak miłe słowa!Może po prostu powiem – dziękuje Wam wszystkim za życzenia!

Czytaj dalej

Barbaro, Basieńko, Basiu i Baśko kochana Szczęścia i radości od samego rana! Aby wszystkie fajne dni w żółwim tempie upływały, By co dzień uśmiechał się do Ciebie cały świat. By nigdy nie było porannej pobudki I wiał specjalny wiatr, co rozwiewa wszystkie smutki.

Czytaj dalej

Baranku śnieżno-biały –Dokąd bieżysz kudłaczu?I Ty zajączku miły –Gdzie się śpieszysz uszaty? Niesiemy upominki, okruch chleba i szynkiOraz garść uśmiechu do kurczęcej chatyWkrótce wspólnie z aniołkiemCo już zleciał na ląd: Zaśpiewamy Wam drodzyRadosnych! 🙂

Czytaj dalej

Baranku śnieżno-biały Dokąd bieżysz kudłaczu?I Ty zajączku miły Gdzie się śpieszysz uszaty?Niesiemy upominki, okruch chleba i szynkiOraz garść uśmiechu do kurczęcej chatyWkrótce wspólnie z aniołkiemCo już zleciał na ląd:Zaśpiewamy Wam drodzyRadosnych Świąt!

Czytaj dalej

Baranku śnieżno-biały – dokąd bieżysz kudłaczu? I Ty zajączku miły – gdzie się śpieszysz uszaty? Niesiemy upominki, okruch chleba i szynki oraz garść uśmiechu do kurczęcej chaty wkrótce wspólnie z aniołkiem co już zleciał na ląd: zaśpiewamy Wam drodzy Radosnych Świąt!

Czytaj dalej