Bardzo dziękuję za wszelkie rady, instrukcje, słowa krytyki, pochwały.Dzięki Panu (Pani) mogę być dumnaz własnych osiągnięć.Raz jeszcze wyrazy wdzięczności.Z poważaniem…
Bardzo dziękuje za życzenia, które otrzymałam od tak wielu osób– tych najbliższych, bliskich i tych dalszych i nawet tych, których zupełnie nie znam!To wielka dla mnie radość, a jednocześnie chwila do zastanowienia się, ponieważ nie wiem, jak mam Wam wszystkim podziękować za tak miłe słowa!Może po prostu powiem – dziękuje Wam wszystkim za życzenia!
Bardzo dziękuje za złożone mi życzenia, była to dla mnie ogromna radość.Jesteście zawsze w mojej pamięcii cieszę się, że ja również jestem wam bliski.Pozdrawiam serdecznie i mocno ściskam.
Bardzo dużo prezentów, Mało w życiu zakrętów, Dużo bąbelków w szampanie, Kogoś kto zrobi śniadanie, A na każdym kroku Dobrych ludzi wokół!Udanych mikołajek najlepszej koleżance z pracy życzy…
Bardzo dużo prezentów, mało w życiu zakrętów, Dużo bąbelków w szampanie, Kogoś kto zrobi śniadanie, a na każdym kroku, szczęścia w Nowym Roku!
Bardzo chciałbym znów być z Tobą, chociaż wiem – skrzywdziłem Cię. Pozwól błędy mi naprawić i jak dawniej kochać Cię.
Barbaro, Basieńko, Basiu i Baśko kochana Szczęścia i radości od samego rana! Aby wszystkie fajne dni w żółwim tempie upływały, By co dzień uśmiechał się do Ciebie cały świat. By nigdy nie było porannej pobudki I wiał specjalny wiatr, co rozwiewa wszystkie smutki.
Baranku śnieżno-biały –Dokąd bieżysz kudłaczu?I Ty zajączku miły –Gdzie się śpieszysz uszaty? Niesiemy upominki, okruch chleba i szynkiOraz garść uśmiechu do kurczęcej chatyWkrótce wspólnie z aniołkiemCo już zleciał na ląd: Zaśpiewamy Wam drodzyRadosnych! 🙂
Baranku śnieżno-biały Dokąd bieżysz kudłaczu?I Ty zajączku miły Gdzie się śpieszysz uszaty?Niesiemy upominki, okruch chleba i szynkiOraz garść uśmiechu do kurczęcej chatyWkrótce wspólnie z aniołkiemCo już zleciał na ląd:Zaśpiewamy Wam drodzyRadosnych Świąt!
Baranku śnieżno-biały – dokąd bieżysz kudłaczu? I Ty zajączku miły – gdzie się śpieszysz uszaty? Niesiemy upominki, okruch chleba i szynki oraz garść uśmiechu do kurczęcej chaty wkrótce wspólnie z aniołkiem co już zleciał na ląd: zaśpiewamy Wam drodzy Radosnych Świąt!
Bajeczny listZ bajecznej krainyOd bajecznego chłopakaDla bajecznej dziewczyny!
Bajeczny list z bajecznej krainy od bajecznego chłopaka dla bajecznej dziewczyny!
Bajecznez bajecznej krainydla bajecznego chłopcaod bajecznej dziewczyny.
Bajeczne pozdrowieniaZ bajecznej krainy, Od bajecznego chłopakaDla bajecznej dziewczyny.
Bajeczne pozdrowienia Z bajecznej krainy Dla bajecznego chłopca Od bajecznej dziewczyny 🙂