Babciu kochana! Nie bądź nigdy zatroskana.Niechaj wdzięcznych wnucząt koło zawsze widzi Cię wesołą!Niechaj w zdrowiu długie lata dni Twe płyną w pomyślności, niech Twe chwile radość splata pośród wnucząt swych.
Babciu droga, wnuczki Twojeżyczą Ci dziś pomyślności, już przetrwałaś życia znoje, teraz pora szczęśliwości.Ciesz się szczęściem swoich dziecii trzeciego pokolenia!Niech nam długo jeszcze świecigwiazda Twojego spojrzenia!Dać nie mogę nic takiego, co by Ci wskazało, jak me serce kocha Babcię, jak Babcię kochało.Składam tylko, droga Babciu, w dzień Twego imieniau stóp Twoich, z głębi serca, najszczersze życzenia.Niechaj radość i pociechaw Twoim sercu gości, bądź szczęśliwa i wnuczkowinie odmów!
Babciu droga, Babciu luba.Ja Ci samych pociech życzę!To mych życzeń pierwsza próba, więc ich wiele nie wyliczę:Żyj, jak sama życzysz sobie, a ja zawsze Boga proszę, by to życie było Tobierajem obfitym w rozkosze!
Babciu droga, , nie bywaj nigdy stroskana!Niech wdzięcznych wnuków kołozawsze wita Cię wesoło!Niechaj w późne, setne latadni Twe płyną w pomyślności, niech Ci radość życie splata, uciekają przeciwności!Niech przez całe życie Twojew dom Twój płyną szczęścia zdroje!
Babciu ! Tobie oddam wszystkie radości, bo wszystkie zwykle z tobą dzielę, dodam do tego wianek miłości, i modlitwę o Twe zdrowie! Łask Bożych i dużo zdrówka z okazji Dnia Babci życzy wnusia … z rodzinką
Babcie bywają różne, lecz każda pamięta, że jednakowo zawszekochają wnuczęta.To samo je cieszy, to samo raduje:nasz pocałunek, uśmiechi słowo… Dziękuję!
Babcia chodzi w zielonym fartuchuI w białych kapciach.Sprząta, kwiatki podlewaI nigdy się nie gniewa.Nawet gdy się stłucze szklankaMówi: A to niespodzianka!Stłukło się bo było szklane, Przynieś miotłę i już pozamiatane.Za to, że jesteś babciu takaKupię Ci kwiatki i czekoladkę.
Babcia z dziadkiem dziś świętują, wszystkie dzieci więc pracująZetrą kurze w każdym kątku, przypilnują dziś porządku. W kuchni błyszczą już talerze, wnusia babci bluzkę pierzeWnusio już podaje kapcie, bardzo Kocha swoja babcię.Dzisiaj wszystkie smutki precz! Święto Dziadków ważna rzecz!
Babcia jest jak dobra wróżka, co otwiera bajkom drzwi, bo gdy kładzie nas do łóżka potem mamy piękne sny.Babcia wszystko robi dla nas, z jej pomocy każdy rad, babcia strasznie jest, więc niech żyje nam sto lat!
Babcia chodzi w zielonym fartuchu I w białych kapciach. Sprząta, kwiatki podlewa I nigdy się nie gniewa. Nawet gdy się stłucze szklanka Mówi: A to niespodzianka! Stłukło się bo było szklane, Przynieś miotłę i już pozamiatane. Za to, że jesteś babciu taka Kupię Ci kwiatki i czekoladkę.
Aż trudno mi uwierzyć, że to już siedemdziesiąt lat jak jesteś. Przez te wszystkie lata obserwowałeś, jak zmienia się świat. Ludzie przychodzili i odchodzili, ale ty byłeś jak skała, na której oparłem mój świat. Dziękuję Ci, że jesteś przy mnie, służysz radą, doświadczeniem i miłością. Wszystkiego najlepszego!
At this time of reflection and time out, I hope your heart is filled with joy at the wonder of life. I feel so lucky that we are part of each other’s lives, and look forward to whatever the year ahead holds for us. Have a happy Easter.TŁUMACZENIE: W tym czasie zadumy i odpoczynku, mam nadzieje że Twoje serce jest wypełnione radością z powodu cudu życia. Jestem taki szczęśliwy że jesteśmy nawzajem częścią swojego życia i nie mogę się doczekać tego co czeka nas w tym roku. Wesołych świąt.
Asiu, Asieńko! Przy dzisiejszym dniu radości życzę Ci 100 lat spędzonych w szczęściu i pomyślności. Niech Ci życie w miłości płynie i niech Cię wygrana w totka nie ominie! Wszystkiego najlepszego z okazji imienin życzy..
Aromatem kawy Cię dzisiaj kuszę, bo podobno kawa rozbudza i duszę, sam uśmiech w Dzień mglisty to za mało, troszkę kawy dla rozkoszy by się zdało, uśmiechnij się, bo ja Ci pozdrowienia Ci ślę.
Anoda, Katoda, Uziemienie, Faza!