Anlässlich des Muttertages wünsche ich Dir Gesundheit, Kraft und tägliche Freude mit den Worten der größten Dankbarkeit. Mama, ich liebe Dich so sehr.. und danke für Dein Lächeln, das mich und mein Herz jeden Tag in verschiedenen Momenten meines Lebens wärmt. Und am meisten danke, dass du immer bei mir bist.Dein geliebter Sohn/Deine geliebte TochterTwój kochany Syn/Twoja kochana Córka
Aniu kochana, będziesz dziś pijana, do soboty rana, ale w piątek tez, wódę ze sobą bierz.zdrówka Ci życzę100 lat dziś krzyczę, z Jackiem pięknych chwil spędzonychi w późniejszym wieku nocy owocnych.Aniu, , będzie chlanie:Pjesteś już stara d*padobrze się będzie bawić nasza grupajeszcze raz wszystkiego co najlepszenajdroższe najpiękniejsze najcudowniejszeby kłopoty były mniejsze:PWszystkiego najlepszego:*
Aniołek mi mówił, że kładziesz się, więc coś w prezencie chciałabym Ci dać. Chcę to wyrazić przez tysiące słów, lecz powiem króciutko: miluśkich i bajecznych snów.
Anioł w polu ostro kima, bo za dużo wypił wina, A Mikołaj też nie lepszypije wódkę i wszystko pieprzy.A choinka w chacie stoi, śmierdzi aż łeb boli.Pod choinką stoi browarno i wódka Luksusowa.Szczęścia, zdrowia, powodzeniaz okazji zbliżających się świąt Bożego NarodzeniaŻyczy
Anioł ostro w polu kima, bo za dużo wypił wina. A Mikołaj też nie lepszy, pije wódkę wszystko pieprzy. A choinka w chacie stoi, śmierdzi aż łeb boli!Wesołych i szczęśliwego Nowego Roku!
Anioł niech czuwa nad Tobą, niebo miej zawsze na ziemi.Nieustannie bądź nam ozdobąi czaruj wdziękami swymi.
Anielka piszczy wśród pisanekma na głowie kwiecia wianek.Podmuch wiosny na jej skronii kurczaczka ma na dłoniobok baranek w trawie figlujei nam zwiastuje.Zajączek baziami strzela z procyi życzy wszystkim radosnej Wielkanocy.
Ani kwiaty ani słowaNie wyrażą tej wdzięcznościKtórą tylko serce chowaPełne wiary życzliwości
Anetko, w tym szczególnym dniu imienin życzę Ci, abyś odnalazła: w ciszy swoje myśli i marzenia, w bliskich Ci osobach siłę i piękno stworzenia, w otaczającym świecie radość istnienia, w kolorach, smakach i zapachach wielkość natchnienia, a w sobie miłość.Wszystkiego najlepszego!
Anetko, w dniu imienin życzę Ci odwagi i sił, by porywać się na cele i zmiany, które z pozoru wydają się trudne, a później wprost wymarzone, realizacji planów i nowych marzeń i kolejnych natchnień jak fal, które pchają statek do przodu.
Anetko, cudownie mieć taką przyjaciółkę jak Ty. Dziś, w dniu imienin, pragnę skierować w Twoją stronę wiele miłości i ciepłych życzeń. Niech ten szczególny dzień będzie wypełniony radością po brzegi. Aby wszystkie Twoje marzenia się spełniły, a kochający ludzie nigdy Cię nie opuszczali!
Anetko! W dniu Twoich urodzin pragnę złożyć Ci najserdeczniejsze życzenia zdrowia, radości i wszelkiej pomyślności. Niech Twoje życie będzie pełne miłości, sukcesów i spokoju. Spełnienia marzeń!
Andrzeju, życzę Ci, aby wszystkie fajne dni w żółwim tempie upływały, by co dzień, uśmiechał się do Ciebie świat cały. By nigdy nie było porannej pobudki i wiał wiatr specjalny, co rozwiewa smutki. Wiązankę najserdeczniejszych imieninowych życzeń przesyła…
Andrzeju, Andrzeju, dziewcząt dobrodzieju, wolę swoją okaż, najmilszego pokaż.Wszystkiego najlepszego w ten andrzejkowy wieczór życzy
Andrzeju, Andrzeju, dziewcząt dobrodzieju, wolę swoją okaż, najmilszego pokaż.Wszystkiego najlepszego w ten andrzejkowy wieczór.