Agusiu! Przy dzisiejszym dniu radości życzę Ci 100 lat spędzonych w szczęściu i pomyślności. Niech Ci życie w miłości płynie i niech Cię wygrana w totka nie ominie! Wszystkiego najlepszego z okazji imienin
Agnieszko kochana! Szczęścia i radości od samego rana! Aby wszystkie fajne dni w żółwim tempie upływały, By co dzień uśmiechał się do Ciebie cały świat. By nigdy nie było porannej pobudki I wiał specjalny wiatr, co rozwiewa wszystkie smutki.
Adamie, życzę Ci, aby wszystkie fajne dni w żółwim tempie upływały, by co dzień, uśmiechał się do Ciebie świat cały. By nigdy nie było porannej pobudki i wiał wiatr specjalny, co rozwiewa smutki.Wiązankę najserdeczniejszych imieninowych życzeń przesyła…
Adamie kochany, bądź zawsze wyspany, Niech szczęście Ci sprzyja, i czas miło mija!Sto lat z okazji imienin życzy…
Adamie kochany! Dużo zdrówka i miłości, W dzień imienin setki gości, Niech każdy z Tobą dziś świętuje I się niczym nie przejmuje! Wszystkiego, co najlepsze!
Adamie – dużo zdrowia i radości Szczerych przyjaciół, od groma miłości! Abyś trafiał na samych dobrych ludzi, a omijał tego, co Twój piękny obraz życia zabrudzi. Śmiej się śmiało ile sił, obyś długo i w zdrowiu żył! Sto lat z okazji imienin!
Ach Ty moja WalentynkoGdzie Ty się podziałaśMiłość i buziaki ślęA Ty w końcu przytul mnie!
Ach Ty moja Walentynko, gdzie Ty się podziałaś? Miłość i buziaki ślę a Ty w końcu przytul mnie!
Abyście przez kolejne lata wspólnego życia nigdy nie zapominali jak smakuje miłość i jak piękne mogą być poranki, kiedy budzimy się u boku drugiego człowieka.
Abyście przeszli przez życie razem, z uśmiechem na ustach, z szacunkiem i zrozumieniem.
Abyście nawet pomimo upływu tylu lat nadal czerpali przyjemność z najprostszych czynności tylko dlatego, że możecie wykonywać je wspólnie.
Abyście dalej szli przez życie, trzymając się mocno za ręce, Zawsze uśmiechnięci, zawsze razem, zawsze pewni swoich uczuć.Niechaj los Wam sprzyja, niosąc powodzenie.
Abyście czyści i pachnący byli, sale wietrzyli, śmieci wynosili, do szkoły po naukiw radosnych podskokach pędzili.
Abyś zawsze przy nas byłaNajpiękniejsza i jedynaMądra, dobra, ukochanaTaka bliska nasza mama.Dużo mamie mówić miałem lecz gdy biegłem zapomniałem.Więc mamusiu nadstaw uszkai zapytaj się serduszkaNiech Ci powie jego bicie , że ja kocham Cię nad życie.
Abyś w Nowym Roku, miał dynamo w kroku.By panienek roje, pukały w drzwi Twoje.By wciąż przybywało, i na wszystko starczało.A smutki i troski, poszły precz z Twej wioski.Do siego roku.