Abyś umiała się cieszyć. Śmiej się z innymi ludźmi, ale nigdy z nich. Niech sprawia Ci radość nawet mały, ale udany żart i nie staraj się wymyślić jeszcze lepszego.
Abyś umiał się cieszyć.Śmiej się z innymi ludźmi, ale nigdy z nich, Niech sprawia Ci radość nawet mały, ale udany żarti nie staraj się wymyślić jeszcze lepszego.
Abyś miłości nie splamiła, mego serca nie zraniła, tego wszystkiego życzę Ci w dniu Św. Walentego.
Abyś miłości nie splamił, mego serca nie zranił, tego wszystkiego życzę Ciw dniu Św. Walentego.
Abyś była uśmiechniętaW dniu tak ważnego święta, Abyś, mimo biegu lat, Zawsze kochała cały świat.Abyś duchem młoda byłaI nic sobie z problemów nie robiła.
Abyś była uśmiechnięta w dniu tak ważnego święta. Abyś mimo biegu lat, zawsze kochała cały świat. Abyś duchem młoda była i nic sobie z problemów nie robiła.
Aby żonka była miła i śniadania Ci robiła Ponad życie Cię kochała i o gniazdko wspólne dbała Co dzień ślicznie wyglądała, przy tym smacznie gotowała. By Ci wypić pozwoliła, Twoich kumpli nie goniła Każdej zachciance sprostać potrafiła. Oby Ci się taka żona trafiła! Udanego wieczoru kawalerskiego.
Aby wszystkie fajne dniW żółwim tempie upływały, By co dzień uśmiechał się do Ciebie świat cały, By nigdy nie było porannej pobudkiI wiatr rozwiewał wszystkie smutki.
Aby wszystkie fajne dni w żółwim tempie upływały, by co dzień uśmiechał się do Ciebie świat cały.By nigdy nie było porannej pobudkii wiał wiatr specjalny co rozwiewa smutki.
Aby wszystkie dni w rokuByły tak piękne i szczęśliwe, Jak ten jeden wigilijny wieczór.
Aby wszystkie dni w roku były tak i szczęśliwe, jak ten wigilijny wieczór.
Aby Wielkanoc w tym właśnie roku, nadeszła z dużym sukcesem u Twego boku, aby życie układało Wam się zdrowo, zarówno prywatnie jak i zawodowo. Jak najwięcej chwil radosnych, i przepięknej wiosny!Życzy…
Aby Wam było wesołonie tylko przy świątecznym stole, słońce świeciło, zajączki kicały, a kurczaczki żółciły
Aby w nadchodzącym roku nigdy nie zabrakło Ci wiary i optymizmu, a każdy nowy dzień tylko utwierdzał Cię w przekonaniu, że życie może być.
Aby uczcić święto Twoje, biegnę dziś po kwiaty moje. Chcę za wszystko podziękować i Cię Dziadku, wycałować.