Z najlepszymi imieninowymi życzeniami do Ciebie biegniemy, Zdrowia i szczęścia życzyć Ci chcemy! Podziękować za czas nam poświęcony, Za każdy smakołyk przez Ciebie upichcony. Babciu kochana bądź zawsze z nami, Rozpieszczaj swoimi smakołykami. Sto lat babciu dziś Ci śpiewamy, Całujemy i mocno Cię przytulamy. Sto lat to za mało! Żyj dwieście, kochana Babciu!
Z nadchodzącym dniem radościktóre twym imieniem słynieżyczę niech ci w obfitościsto lat życia szczęściem płyniew każdej chwili, zawsze, wszędzieniech ci w życiu dobrze będzieniech cię dalszy los obdarzytym wszystkim o czym marzy.
Z mojej strony taka miła sugestia, bo strasznie złośliwa ze mnie bestia.Przypominam Ci, że dziś się starzejesz, a to wcale nie znaczy, że przez to zmądrzejesz.Co tu dużo mówić, nie starzejesz się jak wino, bo taki przywilej przysługuje tylko dziewczynom.Ale chociaż zmarszczki bywają szpetne, to ponoć rysy męskie z wiekiem stają się.
Z miasteczka pięknego jak sen, Gdzie noce są białe jak dzień, Moc pozdrowień i życzeń Ci śle, Ktoś kto trwale kocha Cię!
Z melodią płyną serdeczne słowaI te najszczersze nasze życzenia:Tym, co nas uczą we wszystkich szkołach, Niechaj się spełnią wszystkie marzenia!A to życzenie zwłaszcza składamyI zapewnienie to, Że chcemy wyrosnąć na takich samych ludzi, Jakimi właśnie oni są.
Z letnim wietrzykiem, Z mazurskim echem, Śle pozdrowieniaz uśmiechem.
Z leśnym wietrzykiem, z figlarnym echem, ślę, razem z uśmiechem.
Z lekkim podmuchem wiatru Ślę do Ciebie pozdrowienia Życząc ciepła w sercu, piękna wokół Z każdego dnia, cichego zadowolenia.
Z kamienia na kamień przeskoczyła świnka, powiedzieli chłopcy żeś piękna dziewczynka!
Z góry płyną bystre rzeki, z góry płynie gorzka łza.Ach, nie pytaj kto Cię, bo to zawsze będę Ja!
Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci … Nie możemy uwierzyć, że nie ma już go/jej wśród nas.Wyrazy żalu i współczucia Rodzinie i Bliskim składają …
Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci … naszej wieloletniej koleżanki, którą wspominać będziemy jako niezwykle pomocną i zawsze uśmiechniętą Wyrazy głębokiego współczucia składają …
Z głębi serca dziękujemy Wam za wszystkie dni, które wspólnie przeżyliśmy.Jesteśmy wdzięczni za każdą pogodną chwilę, za każdy uśmiech, miłość, dobrą radę.W ciągu tych wszystkich lat, wychowując nas, staliście się naszymi przyjaciółmi, na których zawsze można polegać, którzy zawsze służą wsparciem.
Z dźwiękiem dzwonów melodyjnych wraz z opłatkiem wigilijnym w dzień ślę serdeczne pozdrowienia.
Z dumą przyznaj się do wieku, bo wiek świadczy o człowieku.Twój ogrom wiedzy i doświadczeniagodny jest pozazdroszczenia.Każdy dzień witaj z radością, darz swoich bliskich szczerą miłością.Przez życie idź z uśmiechem szerokimi stawiaj czoła górom wysokim.Z okazji 90. urodzin serdeczne życzeniazdrowia, szczęścia, wszelkiej pomyślności.