Z drogi obranej nigdy nie zawracaj, zawsze, milcz i przebaczaj, a gdy cię boleść do płaczu wzbudzi, łzy miej dla siebie, uśmiech dla ludzi.Bądź jasnym promieniem dla tych co szczęścia za mało mają…i niech spełnią się twoje najskrytsze marzenia…
Z dalekiego wschodu, piaskami pustyni jadą trzej królowie bardzo już znużeni.Od miasta do miasta w słonecznej spiekocie rozpytują wszędzie o królewskie Dziecię.Nikt jednak im wskazać nie potrafi drogi: w pałacach Go nie ma, bo to Król ubogi.Zawierzyli przeto gwieździe nad Betlejem, ona im stajenkę wskazała promieniem.
Z daleka od Ciebie ślę, z daleka od Ciebie ślę pozdrowienia, gdziekolwiek jestem, cokolwiek robię, zawsze myślami jestem przy Tobie.
Z daleka od Ciebie ślę życzenia, z daleka od Ciebie ślę pozdrowienia, gdziekolwiek jestem, cokolwiek robię, zawsze myślami jestem przy Tobie.
Z daleka od Ciebie snuję marzenia, Z daleka od Ciebie ślę pozdrowienia.Gdzie tylko jestem, co tylko robię, Zawsze z tęsknotą myślę o Tobie.
Z daleka do Ciebie przybywam, więc pozwól że na chwilę się zatrzymam.Kłopotu nie sprawię, ale pozdrowienia zostawię.Za Twoją gościnność.Uśmiechem przypieczętuję i dalej powędruję.
Z dala słychać trzask gałęzi, to zajączek przez las pędzi.Chociaż Wielka jest sobota, ciężka czeka go robota. Z hukiem wpada do kurnika, bierze jajka, szybko znika, w drodze wszystkie je maluje, z trudem tempo utrzymuje. Z pisankami zdążyć musizanim z Rezurekcji wrócisz.Potem trochę chłop odpocznie, w ciepłym gniazdku sobie spocznie. Miejsca długo nie zagrzeje, coś mu się na głowę leje.Głośno śmieje się baranek:To już Lany Poniedziałek! Wesołych!
Z całego serca życzymy Wam, aby ten piękny dom napełnił się radością i wzajemną miłością jego mieszkańców.
Z całego serca życzę Ci… …siły i zdecydowania, szczególnie w ważnych sprawach, umiejętności mówienia „nie”, jeśli się z czymś nie zgadzasz …wrażliwości na przemijanie czasu i nieodkładania decyzji, okazji, życia na później, aby potem nie było za późno …zachłyśnięcia się miłością człowieka i miłością Boga i odkrycia, że właściwie już nie potrzebujesz niczego więcej.
Z całego serca gratuluję organizacji tego wyjątkowego wydarzenia! Zapewniam, że wszyscy obecni doskonale się bawili i nie mogą się doczekać kolejnych podobnych przedsięwzięć. Bardzo dziękuję za cały wysiłek włożony w zorganizowanie tego niezwykłego przyjęcia.
Z całego serca Ci Babciu dziękuję, za trud włożony w me wychowanie, a wdzięczność Tobie Babciu kochana do końca życia mi pozostanie. Za to jak bardzo się o mnie troszczyłaś, za bajki, ciasta i czułe słowo, dzisiaj z potrzeby serca Babuniu, pragnę ukłonić się przed Tobą. I wziąć w ramiona Twą siwą głowę, mocno przytulić się do Ciebie, i ucałować Twe kochane ręce. Tak Babciu, zrobię to Tobie w podzięce. Dzisiaj Twe Święto, a więc z tej okazji, raju na ziemi Babciu Ci życzę, BARDZO Cię kocham i z wielką dumą, przed całym światem to dzisiaj wykrzyczę!
Z calego serca zycze Wam Swiat pogodnych, spokojnych, wszystkimi barwami teczy malowanych kraszanek, niech radosc i szczescie pozostana z Wami, a wiosenne motyle niech tancem ciesza Wasze oczy przez rok caly. Lany poniedzialek niech przyniesie deszcz wszelkiego bogactwa dla…
Z bukietem róż nie mogę przyjść By złożyć Ci życzenia Lecz w słowach Tych myśli Niech się spełnią Twe marzenia Dużo sukcesów oraz radości Dużo uśmiechów i spełnienia marzeń Moc słodyczy w Dniu Kobiet, życzy Ci…
Z bukietem róż do Ciebie przyjść nie mogęBy złożyć Ci życzenia!Lecz wzywam los i proszę go.Niech spełnia się dziś, Twe najskrytsze marzenia.Jak co roku o tej samej porze, każdy Ci życzy co tylko może.Więc i ja korzystając z tej sposobności.Życzę Ci mile szczęścia i radości.By to o czym marzysz się spełniło!A to co… TWOJE Było!
Z bukietem róż do ciebie nie mogę iść, by złożyć ci, więc w tym komentarzu ci piszę:Dużo zdrowia, szczęścia i radości na pyszczku, 100lat ci krzyczę