Wypijmy za to, byśmy mieli tyle zmartwień, ile kropli pozostanie w naszych kieliszkach.
Wypijmy za to, aby nas pochowano w dębowej trumnie, ze stuletniego drzewa, posadzonego jutro!
Wypijmy za to byśmy wyglądałyjak gwiazdy z hollywood, bawiły się jak gwiazdy rockai kochały się jak gwiazdy porno.
Wypijmy za nasze żony i kochanki – oby się nigdy ze sobą nie spotkały.
Wypijmy za mężczyzn, nie za kawalerów ci się nigdy z nami nie ożenią, ani za rozwodników ci byliby złymi mężami, wypijmy za żonatych ci kochają swoje żonyi o nas nie zapominają!
Wypijmy za mądrych rodzicównaszych przyszłych dzieci.
Wypijmy za mamy, bo jak mamy to pijemy.
Wypijmy za drzewa, z których będą nasze trumny!Niech rosną jak najdłużej!
Wyobraź sobie, że jesteś drzewem pośród miliona innych drzew, pośród lasu. Każdy jednak, kto idzie na spacer wybiera sobie za cel dotarcie właśnie do Ciebie.Latem, by schronić się w Twym cieniu i posłuchać najliczniejszych ptaków na Twych gałęziach.Zimą, by podziwiać Twój oślepiający blask szronu na najbardziej urodziwych igłach i korze. Wyobraź sobie, że jesteś drzewem, które ma moc, które służy innym i nawet, gdy będzie już stare ogrzeje czyjeś roześmiane twarze.Życzę Ci, byś zawsze był postrzegany przez innych oraz siebie samego jakie takie stare dobre drzewo, które żadne inne drzewo nie zastąpi ze względu na swą wyjątkowość i wysoką jakość.
Wymyśliłem dzisiaj w nocy, Aby spojrzeć w Twoje oczy.Cóż, daremne me życzenie, Przeto ślę Ci pozdrowienie.
Wymaluję na laurceCzerwone serduszko, Ptaka, co ma złote pióraI kwiaty w dzbanuszku.Żyj, mamusiu moja miła, Sto lat albo dłużej!Bądź szczęśliwa i wesoła, Zdrowie niech Ci służy!
Wykształcenie to niezwyklecenny podarunek.Dziękujemy za wysiłekpodczas codziennegobudowania naszej wartości!
Wykształcenie to dobro, którego nic nie jest w stanie nas pozbawić. W podziękowaniu, za trudną pracę i wskazanie właściwej drogi, życzymy dużo wytrwałości i dalszych sukcesów zawodowych.
Wykształcenie to dobro, którego nic nie jest w stanie nas pozbawić.W podziękowaniu, za trudną pracę i wskazanie właściwej drogi, życzymy dużo wytrwałości i dalszych sukcesów zawodowych.
Wykreślić ze świata przyjaźńTo jakby zagasić słońce na niebie, gdyż niczym lepszym ani piękniejszymnie obdarzyli nas bogowie.