Wykorzystaj czas na doskonalenie się poprzez czytanie dzieł innych ludzi, aby łatwo osiągnąć to, na co oni ciężko zapracowali. SokratesZ okazji … życzę wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów oraz udanego startu w dorosłe życie.
Wyjątkowych Świąt oraz szczęścia w nadchodzącym Nowym Roku wraz z serdecznymi podziękowaniami za dotychczasową współpracę przesyła…
Wygodnego łóżka dla żony i Ciebie, abyście poczuli się w nim jak w niebie Dobrej wentylacji – niech poczuje świat, jakie smakołyki dzisiaj będziesz jadł. Wyrozumiałego sąsiada, niech będzie gotowy na częste i głośne „nocne Polaków rozmowy”. Wszystkiego najlepszego z okazji przeprowadzki do nowego mieszkania!
Wyglądasz dzisiaj bardzo pięknie, przed ołtarzem dzisiaj klękasz, a gdy przyjdzie zła pokusa, ukryj się w Ramionach Chrystusa. Błogosławieństwa i łaski bożej w dniu I Komunii św. życzą…
Wydarzenie dzisiaj duże, Szepczą o tym wszyscy w biurze. Każdy z nas święto obchodzi, Złożyć życzeń nie zaszkodzi! W takim razie pracowniku drogi, Nie bądź nigdy ubogi, Zdrowia, szczęścia i sukcesu, Jak najmniej smutku, stresu!
Wychowawco, rozkrzewiasz wiadomości, by jaśniało nasze czoło światłem cnoty i mądrości! Czymże Ci się wywdzięczymy za to życie naszej duszy? Za to tylko Ci życzymy, że choć czas i skały kruszy – uczuć naszych nie odmieni, nie zgasi cnoty płomieni!
Wybrałem ciebie wśród tysiąca marzeń, wśród słów miliona, pośród smutnych zdarzeń.Lekko otulona tajemnica mgły, muzyka pragnień, z gorącym sercem, to Ty.Więc oddaję myśli wiatrowi, niech zaniesie je do twego domuNiech Cie pozdrowi ucałujeI za przyjaźń ode mnie serdecznie podziękuje.
Wybrałam piękną kartkę – do Ciebie ją adresuję.By w tym dniu powiedzieć, że coś do Ciebie czuję.
Wybiła dwunastai ślemy życzeniado tych, którzy są nam bliscyi dla Ciebie mam słów kilka:niechaj wszystkoo czym marzyszw Nowym Roku się wydarzy!
Wybacz mi, tak bardzo proszęTo wszystko zło, co z przeszłości niosęTak mi głupio, że zawiodłam i straciłamCo było mi daneNajwiększy skarbJakim jest zaufanieIle bym dała, aby cofnąć czasBy nie zdarzył się ten feralny raz.
Wybacz mi, tak bardzo proszę.To wszystko zło, co z przeszłości niosę.Tak mi głupio, że zawiodłem i straciłem co było mi dane.Największy skarb jakim jest zaufanie.Ile bym dała, aby cofnąć czas, by nie zdarzył się ten feralny raz.
Wybacz mi, tak bardzo proszę. To wszystko zło, co z przeszłości niosę. Tak mi głupio, że zawiodłem i straciłem co było mi dane. Największy skarb jakim jest zaufanie. Ile bym dała, aby cofnąć czas, by nie zdarzył się ten feralny raz.
Wybacz mi to, że Cię napotkałam.Wybacz mi to, że Cię pokochałam.Wybacz mi to, że nie umiem bez Ciebie.Wybacz mi to, że z Tobą jak w niebie.Wybacz mi to, że nie mogę inaczej.Wybacz mi to, że bez Ciebie tylko płaczę.Wybacz mi to, że jesteś wyjątkowy.Wybacz mi to, że ja, tak bez słowa.Wybacz mi to, że me serce nie wybiera.Wybacz mi to, że bez Ciebie umieram.Wybacz mi to, że Twa dusza jak perła.Wybacz mi to, że tak bardzo pamiętam.Wybacz mi to, że mam tę nadzieję, Wybacz mi to, że się z Tobą wciąż śmieję.Wybacz mi to, że razem z Tobą się smucę.Lecz gdy mnie opuścisz, w ramiona śmierci się rzucę.
Wuju, przychodzę do Ciebie wzruszony By złożyć Tobie swoich życzeń, kwiaty, Bądź przez rodzinę zawsze uwielbiony I żyj nam długie, szczęsne lata. I zapamiętaj, że miłość ta moja Mimo lat wielu nigdy nie zaginie, Że i przykłady i te rady Twoje Staną przed oczy w każdej mej godzinie. Wszystkiego najlepszego z okazji imienin życzy…
Wuju nasz drogi, Wuju szanowny Od wszystkich w świecie tak bardzo kochany, Czegoż Ci życzyć Wujku w dzień Imienia? Oto niech wszystko w dobre się zamienia, Bądź zawsze wesół i rzeźki i zdrowy I zbądź kłopoty z Twojej zacnej głowy.