Każdy człowiek marzy o tym, by jego dom albo mieszkanie było przytulnym oraz komfortowym wnętrzem – w każdym calu. Z pewnością warto więc szukać tutaj niebanalnych rozwiązań technicznych oraz wyposażeniowych, dzięki którym pomieszczenia w naszym domu nabiorą zupełnie innego wymiaru. Taką opcją mogą być płytki ceglane, wykonane ze starej cegły, którymi będziemy mogli np. wyłożyć ściany w naszym salonie albo kuchni. Tego typu wysokiej jakości płytek ceglanych możemy także z powodzeniem użyć, np. w restauracjach, czy też biurach firmowych i in. Stare cegły pocięte na płytki ceglane na ścianę to rozwiązanie, któremu z pewnością warto przyjrzeć się z bliska już dziś.

Ekskluzywne płytki ceglane na wyciągnięcie ręki

Stara cegła w obecnych czasach bardzo zyskała na wartości. Kiedyś mogła się ona kojarzyć niezbyt dobrze, ale obecnie stare cegły oraz płytki ceglane retro są coraz bardziej pożądane. Jeśli więc mamy pomysł na to, by w naszym otoczeniu pojawiły się wysokiej jakości płytki ceglane na ścianę, to koniecznie powinniśmy ich poszukać. Takie poszukiwania najlepiej będzie przeprowadzić za pośrednictwem Internetu, w którym można znaleźć praktycznie wszystko. Zwykła stara cegła albo cegła ozdobna pocięta na płytki, pomoże nam w uzyskaniu lica klasycznego wnętrza w stylu rustykalnym albo wnętrza o charakterze loftowym, np. starej fabryki itp. Każda płytka wykonana z cegły z pewnością przetrwa na ścianie przez wiele lat. Płytki ceglane na ścianę, które się sprawdzą w każdym wnętrzu nabędziemy za pośrednictwem witryny sprzedażowej: www.ceglanyrenesans.pl. Płytki z cegły w ich wykonaniu odmienią każdą ścianę – co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Jeśli więc marzy się nam nietypowa ściana wykonana z takich płytek, to koniecznie powinniśmy odwiedzić ten sklep online.

Narożniki ceglane ze starej poniemieckiej cegły oraz płytki ceglane ze starej cegły – warto po nie sięgnąć już dziś

Co ciekawe: z płytek tego typu nie musimy wykonywać pokryć na całe ściany. Możemy je z powodzeniem kłaść np. w pasach, czy wręcz wmontować w różnych miejscach pojedynczą płytkę imitującą cegłę. Możliwości jest tutaj naprawdę wiele. Jeśli do końca nie wiemy, jak zrobić odpowiednie fugi w łazience retro, by płytki ceglane dobrze się prezentowały w tym pomieszczeniu, to z powodzeniem możemy skorzystać z usług wyżej wymienionej firmy. W swoim portfolio – oprócz sprzedaży płytek, ma ona także profesjonalne usługi montażowe, dzięki którym płytki ceglane zyskają swój pełny blask. Mogą być one bowiem pięknym akcentem na ścianach łazienki, salonu, kuchni czy też innych wnętrz, w których zamierzamy je położyć. Produkty te są wykonane tak, by zapewnić nam jak najwyższą jakość płytek ceglanych. W ofercie sprzedażowej znajdziemy więc płytki z cegły na ściany, na podłogi, a także narożniki ceglane o różnych wymiarach itp. Płytki ceglane vintage mogą być także cięte np. w jodełkę, dzięki czemu uzyskamy nietypowe efekty wizualne w różnych pomieszczeniach. Zakup tych płytek będzie z pewnością udaną inwestycją w piękno zawarte wewnątrz domu, biura, czy też restauracji z wiejskim jedzeniem i in. Płytki będą się dobrze prezentować w pobliżu kominków, czy też na podłodze w łazience w stylu śródziemnomorskim. Do ścian czy też podłóg z powodzeniem zamontujemy je nabywając niezbędne kleje, fugi oraz impregnaty online w wyżej wymienionym sklepie. Wnętrze sypialni czy też loft, w którym lico ścian pokryje ów niebanalny ekologiczny materiał z odzysku, będzie się prezentować naprawdę niepowtarzalnie przez wiele kolejnych lat.

#Artykuł sponsorowany