Rękawice skórzane gwarantują wygodną i przede wszystkim bezpieczną pracę w zakresie precyzyjnych prac montażowych, prac magazynowych oraz załadunkowych. Charakteryzują się wysoką odpornością na wiele różnych czynników, jak ścieranie, przecięcia, rozerwanie czy przekłucia.

Rękawice POWER

Rękawice ochronne skórzane POWER zostały przetestowane według norm EN388:2016 (4243 X), EN420:2003+A1:2009 i spełniają wymogi określone Regulacją (EU) 2016/425. Gwarantuje to bezpieczną pracę w nawet najbardziej wymagających warunkach magazynowych czy rozładunkowych.

Rękawice ochronne skórzane – wysokiej jakości materiał gwarancją bezpieczeństwa

Odpowiednia odzież ochronna to podstawa bezpiecznej i komfortowej pracy. Każdy zawód, podczas którego wykonywania istnieje zagrożenie utraty zdrowia lub uszkodzenia ciała, jest opatrzony wymogiem korzystania z odpowiedniej odzieży. Ubrania ochronne muszą charakteryzować się odpowiednimi właściwościami, które ściśle wiążą się z materiałami, z których zostały wykonane. Rękawice skórzane POWER marki HF SAFETY to rękawice wzmacniane skórą dwoinową bydlęcą. Posiadają usztywniany mankiet wykończony lamówką, dzięki czemu rękawice nie tylko są wygodne i gwarantują bezpieczną pracę – dodatkowo dobrze się prezentują. Część dłonicowa, kciuk oraz palce zostały wykonane z najwyższej jakości wytrzymałej skóry, zaś część grzbietowa została wzmocniona skórą.

Rękawice wzmacniane skórą – odpowiednia odzież ochronna na odpowiednim stanowisku pracy

Rękawice skórzane, które stosowane są jako odzież ochronna, powinny odznaczać się odpowiednim poziomem wytrzymałości. Rękawice wzmacniane skórą muszą być odporne na przekłucia i otarcia, by móc w pełni ochronić dłonie pracownika przed powyższymi uszkodzeniami. Oprócz zabezpieczenia konkretnych części ciała, odzież użytkowana w pracy powinna być także wygodna. Powinna pozwolić w precyzyjny sposób wykonywać daną czynność. W przypadku rękawic ochronnych skórzanych wszystkie te aspekty zostały zachowane. To wysokiej jakości produkt, który świetnie sprawdza się w przypadku wykonywania nawet najbardziej precyzyjnych prac montażowych.

#Artykuł sponsorowany