Jak wygląda produkcja filmowa?

Produkcję filmową kojarzymy przede wszystkim z pracą kamery. Szczególnie w przypadku krótszych form filmowych nakręcenie filmu może wydawać się banalnie proste. Jednak poza czasem i nakładem pracy cały proces powstawania filmu nie zależy tylko od jego długości. Nawet najlepszy kamerzysta nie jest w stanie samodzielnie stworzyć skutecznej reklamy filmowej. Całością czynności niezbędnych do powstania filmu zajmuje się dom produkcyjny. Począwszy od samego pomysłu i scenariusza aż do końcowych czynności zwanych postrprodukcją filmową – wszystkim powinien zająć się profesjonalny dom produkcyjny.

Jakie filmy powstają w domu produkyjnym?

Fdrstudio.pl to dom produkcyjny, który zajmuje się w zasadzie wszystkimi formami filmowymi. Powstają tu filmy fabularne, seriale, filmy dokumentalne i popularnonaukowe, a także reklamy, prezentacje i filmy instruktażowe. Dla każdego projektu proces produkcji filmu wygląda tak samo. Najpierw jest to praca nad pomysłem i scenariuszem. Kolejny to zdjęcia, czyli praca z kamerą. Ostatni, bardzo ważny etap to postprodukcja filmowa. Dom produkcyjny fdrstudio.pl wyjątkowo starannie podchodzi do swoich zadań. Montaż dźwięku i obrazu, synchronizacja, napisy, wersje językowe –tym wszystkim zajmuje się fdrstudio.pl na koniec rejestrując gotowy film na trwałych i bezpiecznych nośnikach LTO. Takie kompleksowe usługi można polecić każdemu, komu zależy na profesjonalnej i skutecznej reklamie wizualnej.

Jacy specjaliści pracują w domu produkcyjnym?

Dom produkcyjny tworzy cały zespół profesjonalistów. Specjaliści od scenariuszy zajmują się pomysłem na film, korygując scenariusz w razie potrzeby. Kamerzyści pracują nad zdjęciami. Dźwiękowcy nagrywają pełną ścieżkę dźwiękową – a więc dialogi, tak zwane tło (na przykład odgłosy ulicy, lasu czy sali produkcyjnej). Aby zsynchronizować obraz z dźwiękiem potrzebni sa specjaliści od montażu używający zaawansowanego oprogramowania. Fdrstudio.pl chętnie podejmie się również najbardziej nietypowych i niekonwencjonalnych działań. Każdy pomysł podsunięty przez klienta będzie szczegółowo rozpatrzony, poddany dyskusji i ewentualnym poprawkom. Ambitny zespół domu produkcyjnego chętnie zmieni każdy pomysł w przemawiający do odbiorcy film najwyższej jakości artystycznej i technicznej. Z usług tego domu produkcyjnego korzystało wielu artystów, instytucje państwowe a także tak znane marki jak Samsung, Vision Express, biuro podróży Itaka i wielu, zadowolonych klientów.